Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto łaczyc wideodomofon z kamera monitoringu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniamroz79
Bywalec

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 1:02 pm    Temat postu: Czy warto łaczyc wideodomofon z kamera monitoringu? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Zdaje sobie sprawę, iż może nieco kombinuje. Ale ja już tak mam. Wpadłem ostatnio na pomysł żeby zintegrować wideodomofon z kamerami monitoringu. Mój pomysł polega na tym, aby kamery były uruchamiane jak ktoś naciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy zaczyna się nagrywanie obrazu z kamery, która jest w pobliżu domofonu. Widziałem tego rodzaju rozwiązanie w firmie, która sprzedaje kamery w Warszawie . Natomiast ja już mam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chciałbym dokupić jakieś moduły i samemu spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma jakieś rozwiązanie tego problemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: