Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy mozna jeszcze cos innego zrobic?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymekalex91
Bywalec

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 4:11 pm    Temat postu: Czy mozna jeszcze cos innego zrobic? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam firmę, która oferuje usługi związane z montażem wideodomofonów oraz kamer przemysłowych w domach. Od pewnego czasu posiadam stronę internetową, która jest pozycjonowana na tego rodzaju hasła kamery w Warszawie . Myślę natomiast nad innymi możliwościami promocji mojej firmy. Rozważałem założenie profilu na portalach społecznościowych. Natomiast nie jestem pewien czy w moje branży się to sprawdzi. Liczba ludzi, którzy szukają akurat kamer monitoringu czy domofonów nie jest aż tak duża. Dlatego tą formę promocji na razie uznałem za mało efektywną. Może wy macie jakieś ciekawe pomysły na promocję tego typu działalności. Nie musi być to koniecznie w Internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: