Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ktore meble do firmy?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79
Bywalec

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 4:08 pm    Temat postu: Ktore meble do firmy? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Moje pytanie może wydać się dość dziwne. Przymierzamy się do odnowienia naszej firmy. Oprócz zmiany koloru ścian i odnowienia pomieszczeń chcieliśmy nadać lokalowi firmowemu charakteru. Wpadłem na pomysł, że dobrym wyborem będą meble gabinetowe http://jfm-furniture.pl robione na wymiar. W naszym zespole po długich naradach wybraliśmy następujące koncepcje meblowe, które wg nas najtrafniej będą odwzorowywały charakter naszej działalności. Pierwsza z nich , która cechuje się naszym zdaniem poczuciem sporej przestrzeni. Natomiast pojawiły się opinie, że tegotypu meble gabinetowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie - lecz wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy możecie powiedzieć co wam bardziej się podoba. W końcu to naszym kontrahentom ma się podobać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
salandra
Bywalec

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, kozackie te meble
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IfHangover
Zielony

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cię kręcę, wygląda to przecudownie, tak biuro urządzić... Marzenie...
Powrót do góry
Krisza
Zielony

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad wyborem jakichś ładnych mebli nowoczesnych do swojego mieszkania. Właśnie kupiłem na kredyt i muszę je jakoś sensownie wyposażyć... Czy jesteście może w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? W Internecie jest całe mnóstwo przeróżnego rodzaju ofert i naprawdę dość ciężko jest podjąć ostateczną decyzję... Po samych tylko zdjęciach dość podoba mi się oferta tego sklepu z Krakowa http://www.meblelargo.pl/ Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Ważne jest też dla mnie to, że ten sklep oferuje profesjonalne doradztwo, a że jestem raczej dość ciemny w kwestii wystroju wnętrza, to wydaje mi się to właściwym wyborem... Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie Smile
buziakiPL
Zielony

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się rzeczywiście brać te meble?
ilona1973
Zielony

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie na pewno znajdziesz mnóstwo sprawdzonych informacji w tym obszarze tematycznym.
wkrateczke
Zielony

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z meblami to ostrożnie, bo im więcej ich masz, tym większe prawdopodobieństwo że pochowają Ci się tam karaluchy! U nas niestety tak było... Całe szczęście, że znalazłam na http://e-cnt.pl/ ofertę dezynfekcji biur! Dzięki temu karaluchy to tylko złe wspomnienie.
Powrót do góry
Phantom
Zielony

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej w tej sytuacji mam zbliżone do was zdanie. Z drugiej jednak strony większość z nas ma podobne na ten temat.
Latami próbujemy doszukać się jakiejś prawidłowości i logiki, zrozumiałych motywów i urazów, lecz wszystko na próżno. Niektóre rzeczy po prostu są takie, jakie są, i właśnie ta irracjonalność nas przeraża.
Powrót do góry
Bocianeek
Zielony

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te drugie są tutaj najlepsze.
bartoBrat
Zielony

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te drugie do mnie przemawiają Smile
Powrót do góry
Kozka
Lew forumowy

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie szukać wygodnych i stylowych foteli biurowych, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://miratek.pl/krzesla-i-fotele-biurowe,c3.html. Firma oferuje naprawdę ciekawe i oryginalne fotele, które wyglądają również na bardzo wygodne. Moim zdaniem warto się nad nimi zastanowić. W ofercie mają zarówno takie fotele na kółkach, jak i bez kółek, większe, oraz mniejsze - myślę, że bez problemu będzie je można dopasować do każdego biura Smile
Torleslaw
Zielony

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio długo szukałem jakiegoś fajnego oświetlenia do salonu. Trafiłem na https://www.lampywdomu.pl/category/oswietlenie-wg-pomieszczenia-oswietlenie-salonu i przyznam, że znalazłem tam najlepszą lampę do salonu. Zamówiłem od razu i teraz ładnie ozdabia mi salon oraz daje dużo światła. Smile
Powrót do góry
MargaritaFifiego
Zielony

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze żeby wszystko ładnie się prezentowało Smile
Powrót do góry
alutka
Bywalec

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy takie wymyslne krzesla nadaja sie do pracy. Wygladowo sa swietne, ale chyba niezbyt wygodne. moze lepiej rozejrzec sie np w salonie agata za porzadnymi fotelami biurowymi?
Powrót do góry
martita
Zielony

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś takiego? https://www.promarkmeble24.pl/category/narozniki-pokojowe Co myślicie? Według mnie mogłoby sprawdzać się w biurze. Podobno coraz więcej biur sięga po taki domowy, niezobowiązujący klimat we wnętrzach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: