Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wybrac farbe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basioo
Zielony

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 6:07 pm    Temat postu: Jak wybrac farbe? Odpowiedz z cytatem

Czesc,
jezeli malujecie w najblizszym czasie mieszkanie lub cos lakierujecie to zeby Wam pomoc polecam przeczytac artykul http://azklinkier.pl/czym-sie-kierowac-wybierajac-farby-i-lakiery/ jest tu sporo fajnych porada dot. wlasnie malowania czy lakierowania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maszer
Zielony

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajne porady w tym artykule na pewno je wykorzystam, dzieki!
Powrót do góry
ralfol
Zielony

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne porady! Dzieki tym poradom znalazlem oferte http://benmar.com.pl/farby-lakiery.html i wybralem farbe bardzo dobra jakosciowo. Warto jednak czytac takie artykuly jakie nam pokazales Wink
Powrót do góry
Trobatmotok
Zielony

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam w tym momencie do polakierowania dość dużą ilość grzejnikówi poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy, która może się tym zająć. Zależy mi na tym, aby firma ta była z Gliwic lub okolicznych miejscowości... Czy mieliście może w tym temacie jakieś doświadczenie i moglibyście coś sprawdzonego polecić? Ja póki co popytałem odrobinę swoich znajomych i polecali mi na przykład taką firmę http://lakiernia.pl/ Co o nich sądzicie? Trzeba przyznać, że ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia to dość dużo i sądzę, że warto im z tego powodu zaufać Wink A co Wy o tym myślicie?
Waldemar1988
Zielony

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lakierowanie grzejników nie należy do łatwych zadań, ze względu na dużą liczbę wgłębień. W trudno dostępnych miejscach można się poratować przedłużkami. Z kolei samo malowanie najłatwiej wykonać pistoletem malarskim hydrodynamicznym https://techmal.pl/pistolet-malarski-adal-ac-225-hydrodynamiczny Malowanie można wtedy wykonać bardzo szybko, a efekty super.
Powrót do góry
kolser
Zielony

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawe porady! Dobrze się składa, bo od lutego idę na wynajem i mieszkanie wymaga pomalowania także nie będe już mieć problemu z wyborem farby Very Happy
Powrót do góry
servus
Zielony

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porady pierwsza klasa - teraz remont nie bedzie mi straszny, a przede wszystkim malowanie.
Powrót do góry
novicz
Zielony

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystkie tego typu rzeczy wiedziałem, no ale dobrze, że pomaga innym taki artykuł Wink
Powrót do góry
Membrana
Bywalec

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 8:48 am    Temat postu: Płytki Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja malowałam niedawno, a jednak w niektórych pomieszczeniach jest już dość brudno, dlatego myślę o ponownym pomalowaniu. O dużą uwagę prosi się łazienka, jednak dla tego pomieszczenia mam inne rozwiązanie. Pomyślałam, by z pomocą doradców w sklepie wybrać niecodzienny wzór płytek prosto z Włoch. Czytałam o nich tutaj http://www.afsfinanz.pl/plytki-ceramiczne-wloskie-wybierane-z-pomoca-doradcow/i tak mi się spodobały, że powiedziałam sobie : chcę je mieć. Są tak unikatowe, że na pewno będą budzić zazdrość moich bliskich i sąsiadów. Może ktoś z Was ma takie i sie pochwali własną aranżacją? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ronik99
Zielony

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość przydatne są te porady Smile Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się Smile
abra
Zielony

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie się na tym nie znam... W związku z tym raczej niestety nie będę w stanie Wam pomóc...
molley
Zielony

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za niezwykle i ciekawe porady w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą, z całą pewnością Wink
Powrót do góry
Kaminskahx
Zielony

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Raczej ciężko będzie mi coś sensownego doradzić.
pajdka
Zielony

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze myślałam, że odpowiedź na to pytanie jest oczywista - taką jaka Ci się podoba :p Ale Wy poruszacie tu tak wiele aspektów, że sama nie wiem :p
Powrót do góry
UngSam
Zielony

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze zdaje się na opinię jakiegoś pana w sklepie Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: