Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rpg online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie gram w gry online. Jedyny wyjątek to Quake, w którego gra namiętnie cały dział informatyczny w firmie, w której pracuję. Very Happy
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Nath
Wściekły fan :)

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posesji się przymierzam do WoW na offie... Zobaczymy co to będzie się działo (w razie czego mam nadzieję, że uda się rzucic tak jak rzuciłem L2 na Allseronie). A co do sforowania jakiejś stałej ekipy P&P na forum to jestem jak najbardziej za! A jak ktoś prowadzi SW albo Neuroshimę to normalnie browara stawiam Smile

Kto umie pogo? A kto umie POGOniniego! xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mopek
Fan

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam w żadne gierki online nie gram...Szkoda mi troszkę kasy na abonament, a nic z darmowych nie przykuło mojej uwagi na dłużej. Ale nadrabiam to graniem "po singlu". Ponieważ spędzam przy tym jakieś 90% wolnego czasu (tego, który powinny zajmować jakieś pożyteczne rzeczy jeszcze więcej) świetnie zdaję sobie sprawę z nałogu, jakim jest komputer Wink
Ale co tam....na wakacje też zdarzało mi się mojego PieCeta zabierać....

Chociaż...kiedy patrze na znajomego, to...okazuje się jednak, że mój problem to nic. Człowiek jest uzależniony od WoW'a. Z domu już dawno (pojawienie się WoW na rynku) nie wychodzi, z liceum go wywalili, więc trafił do CKU, ale i tak na zajęcia raczej nie chodzi. Od premiery widziałem go chyba 2 razy, bo akurat nie działał mu internet. O ustawieniu się z samego rana pod sklepem w dniu, kiedy pojawił się dodatek nie wspomnę. Ciekawe jest jednak to, że dzień wcześniej pojechał do sklepu, żeby zapoznać się z układem pomieszczeń. A kiedy zapytałem go, czy zdaje sobie sprawę, że WoW to tlko gra, to...posłał mi jakąś wiązankę i zablokował na GG.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Youlo

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Ja tam w żadne gierki online nie gram...Szkoda mi troszkę kasy na abonament, a nic z darmowych nie przykuło mojej uwagi na dłużej.(...)

A Shattered Galaxy znasz? Gierka darmowa, co prawda bez płacenia możesz osiągnąć tylko 50 level, ale i tak wyżej nie trzeba, bo walka byłaby nudna, a osiągnięcie tego poziomu wymaga sporo czasu.

Mopek napisał:
Chociaż...kiedy patrze na znajomego, to...okazuje się jednak, że mój problem to nic. Człowiek jest uzależniony od WoW'a. Z domu już dawno (pojawienie się WoW na rynku) nie wychodzi, z liceum go wywalili, więc trafił do CKU, ale i tak na zajęcia raczej nie chodzi. Od premiery widziałem go chyba 2 razy, bo akurat nie działał mu internet. O ustawieniu się z samego rana pod sklepem w dniu, kiedy pojawił się dodatek nie wspomnę. Ciekawe jest jednak to, że dzień wcześniej pojechał do sklepu, żeby zapoznać się z układem pomieszczeń. A kiedy zapytałem go, czy zdaje sobie sprawę, że WoW to tlko gra, to...posłał mi jakąś wiązankę i zablokował na GG

Tacy ludzie też się zdarzają. Np. siedzi taki z nosem w kompie całymi dniami i nocami, zapomina jak świat realny wygląda, nagle uznaje ten świat za Matrix i każe się tytuować "Neo"... Nic, tylko współczuć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
MaTiUs

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jakies namiary byscie na te gierki dawali he???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Youlo

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisz na google np. "Shattered Galaxy", czy tam inny tytuł darmowej gierki online i poszukaj oficjalnej strony, tam na bank będzie cały dział download. Żadna filozofia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nath

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.futi.pl/mp3/zobacz%2c424.html nie grajcie w MMO, bo to ZUO Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maro
Fanatyk :D

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oO, lolz Very Happy
Nath

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tibia to jednak ostre zło...

Powrót do góry
zachary64616
Zielony

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tera mnie straszliwie wciągnęła ostatnio, aż niezdrowo bo zauważyłem że potrafią spędzić przy niej 3-4h dziennie a to jak na mnie jest absolutny rekord Razz.
denis91475
Zielony

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A TESO jak się sprawuje ? Bo ciągłe słyszę bardzo mieszane opinie na jego temat...
sandra.j
Zielony

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie gram w gry - Internet służy mi przede wszystkim do wyszukiwania przydatnych informacji. Ostatnio dowiedziałam się m.in. czym jest body leasing. Jeżeli chcecie poszerzyć swoją wiedzę a może nawet rozpocząć nową karierę polecam stronę http://bodyleasingit.pl/ Myślę, że powinien zainteresować również fanów gier Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
flamandka
Zielony

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię grać w RPG on-line, wolę jednak grać na żywo ze znajomymi. Zabawa jest wtedy znacznie lepsza.
Powrót do góry
Herold
Zielony

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie. Na pewno mi się to przyda Smile
Radosalaw_KaM
Zielony

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie mam czasu grać w takie gry...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: