Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie w sklepach internetowych?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rinda
Bywalec

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 4:40 pm    Temat postu: Kupujecie w sklepach internetowych? Odpowiedz z cytatem

W dzisiajszych czasach wszystko można kupić online! Osobiście może niektóych rzeczy nie odważyłabym się kupić, ale często zamawiam coś ze sklepu internetowego. Głównie dlatego, że mieszkamw małej miejscowości i ciężko tu kupić coś fajnego/konkretnego/innego w przystępnej cenie. Dlatego lubię szperać w internecie i wynajdywać coraz to lepsze okazje. Niedawno udało mi się kupić na: https://perfumy.pl/firm-pol-95-Paco-Rabanne.html moje ulubione prefumy Paco Rabanne w dużo niższej cenie niż w drogerii. Przy okazji wzięłam też perfum dla męża i już część prezentu świątecznego będę miała z głowy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kozka
Lew forumowy

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak Wink Ja korzystam z ofert sklepów internetowych nie tylko dlatego,że tak jest szybciej i wygodniej, ale przede wszystkim dlatego,że tak jest taniej. Na przykład na stronie http://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html filtry do mojej lodówki są dużo tańsze, niż w sklepie stacjonarnym, w którym dawniej je kupowałam Smile
Fianit
Zielony

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie zamawiam w sieci już praktycznie wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: