Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesna aranzacja firmy - co wy o tym myslicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniamroz79
Bywalec

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 9:13 am    Temat postu: Nowoczesna aranzacja firmy - co wy o tym myslicie? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Pragę poznać waszą opinię związane rodzaju mebli gabinetowych. Chcę zaproponować swojemu klientowi tego rodzaju rozwiązanie i nie wiem czy nie będzie zbyt odważne. Tak, więc chciałam uzyskać opinię większej liczby ludzi zanim zaprezentuje swoją koncepcję klientowi. Obrazki są ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w tego typu meblach pracowniczych. Mają dość ciekawe pracę i myślałam o skorzystaniu z ich pomocy przy tym zleceniu. Meble gabinetowe są wykonywane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Problem w tym, iż nie jestem w 100% przekonana czy klient zaakceptuje tego typu meble biurowe. Nie mam pewności czy takie meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hamila
Zielony

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie bawiłam się w takie aranżacje - dom mebluję byle jak, byle tylko spełniał moje potrzeby. Funkcjonalność ponad wygląd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neolerka
Zielony

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się takie nowoczesne aranżacje. Tworzą niesamowity klimat.
tomekas
Zielony

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 1:18 pm    Temat postu: Re: Nowoczesna aranzacja firmy - co wy o tym myslicie? Odpowiedz z cytatem

Hej ja podczas aranżacji wnętrza swojego biura czy mieszkania skorzystałem z pomocy profesjonalistów ze https://studioloko.pl/. Uważam, że trzeba postawić na specjalistę, który pomoże ci uzyskać efekt modnej funkcjonalności. Szczególnie jeśli zatrudniasz większą ilość osób, Ważne, aby twoi pracownicy czy klienci czuli się wygodnie i swobodnie we wnętrzach, wtedy biznes idzie jakoś tak lepiej.
Powrót do góry
kabas
Zielony

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

firma ustrojona w taki sposób prezentuje się bardzo profesjonalnie
Powrót do góry
Mintaj
Bywalec

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totalsec ma ciekawą propozycję. Oferują realizacja fit out . Tutaj https://totalsec.pl jest strona tej firmy. Myślę, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie. W ten sposób można stworzyć biuro dopasowane do konkretnych potrzeb. Nie trzeba szukać wielu firm. Jedna zajmuje się naprawdę wszystkim. Takie realizacje stają się coraz bardziej popularne.
Powrót do góry
Emillka
Zielony

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest to bardzo ważne. Ponieważ pracownicy muszą czuć się na prawdę dobrze w otoczeniu, w którym pracują. Warto pomyśleć o jakichś fototapetach.
Bastian73
Zielony

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pytanie jaka okładzina podłogowa prezentowana jest na tej fotce? Wygląda trochę jak drewno ale ono do biura raczej średnio się nadaje
Powrót do góry
Merlinka
Zielony

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nowoczesność obecnie jest naprawdę ważnym aspektem w każdym biznesie - z pewnością warto na nią stawiać!
monikaq
Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to bardzo fajna opcja. Jak już wybierzesz i ustawisz meble to na pewno musisz też zakupić różne akcesoria biurowe, między innymi segregatory biurowe. Na szczęście w to wszystko możesz zaopatrzyć się w internecie. W tym celu polecam odwiedzić stronę https://www.biurfan.pl/segregatory-cat-54.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: