Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koncert Wielkopolska :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyfrecja
Lew forumowy

PostWysłany: Pon Sie 01, 2005 1:30 pm    Temat postu: Koncert Wielkopolska :) Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłam sobie temacik założyć, bo to taki wspaniały pomysł. Szkoda, że tamto forum jest przeniesione, ponieważ tam ten temat był już poruszony. Mam więc nadzieje, że sie kiedys spotkamy Laughing
Faza
Administrator

PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście bardzo chętnie zagramy na Wielkopolsce, więc mam nadzieję, że spotkamy się jakoś. Trudności do przezwyciężenia - z punktu widzenia zespołu - są dwie: po pierwsze znalezienie miejsca, gdzie moglibyśmy zagrać. Tu pytanie do Ciebie - czy masz jakieś sugestie?

Po drugie, jest kwestia pieniędzy. Doświadczenie uczy, że albo idzie się w tej sprawie dogadać (gdy obie strony traktują rozmowę poważnie), albo nie. Tu czas pokaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lucyfrecja
Lew forumowy

PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja myśle ze wszystko jest do zalatwienia Smile
Kwiatuszek
Lew forumowy

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też macie zespół? Ja od niedawna też i nawet mamy już sporo zajętych terminów. Także chyba nie jest z nami źle ;p. No, ale tworzymy też zgraną ekipę, świetnie się dogadujemy co do kompozycji, treści itd. Teraz stwierdziliśmy, że sama muzyka to nie wszystko i trzeba też dobrze się prezentować. Dlatego zastanawiamy się nad usługami https://www.bodypainter.pl/stylizacje-festiwalowe-koncertowe-cena-oferta/ . Czy ktoś z was już korzystał z tego typu stylizacji koncertowych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: