Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak schudnąć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Fan

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 3:53 pm    Temat postu: Jak schudnąć? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym, jak schudnąć. Myślę, czy tabletki na odchudzanie naprawdę coś by dały. Co o tym sądzicie? Czy to jest dobry pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka666
Zielony

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile myślę, że moźe lepiej sprawdzić coś na początek naturalnego ?
może detoks oczyszczający - znalazłam ostatnio fajne przepisy
a dokładniej na https://www.kobietapo60.pl/
+ poszukaj może znajdziesz jeszcze jakieś porady w tematyce odchudzania
Kasia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ymon
Bywalec

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa wcale nie jest tak skomplikowana jak się wydaje. Wystarczą odpowiednie ćwiczenia np. https://abnehmen-pillen.eu/wie-kann-man-an-den-oberschenkeln-schnell-abnehmen-einfache-tipps-positive-ergebnisse/ , do tego dieta i wcale nie jakaś droga tylko po prostu zdrowa i zbilansowana. W końću efekt przyjdzie
Powrót do góry
bjornkju
Zielony

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chydnę bardzo szybko, nawet jeśli nie chcę
Powrót do góry
olski9
Fan

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że w gabinecie medycyny estetycznej gdzie chodzę mają orbitreka na podczerwień, takiego od http://bodyspace.pl/ i bardzo pomogło mi to zrzucić zbędne kilogramy, byłam pod wrażeniem. Więc szukajcie takich gabinetów - warto! Albo namówicie właściciela o zainwestowanie w to.
Powrót do góry
oleksa2
Zielony

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij najpierw od odpowiedniej diety i ćwiczeń, a jak nie będzie wystarczyć to wtedy sięgnij po suplementy odchudzające.
Powrót do góry
Performerka
Zielony

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki na odchudzanie? Nie szkoda Ci zdrowia?
Powrót do góry
Naturalna
Zielony

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś moim zdaniem zacząć ćwiczyć.
Powrót do góry
filiżanka
Zielony

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tez jestem takiego zdania. Faszerowanie siebie kolejną porcją tabsów działa tylko na Twoja niekorzysc... Moim zdaniem sedno sprawy tkwi tak jak tutaj pisza https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/dietetyka/ w prawidlowym odzywianiu. Dieta powinna byc regularna i dopasowana do kazdego z osobna. Wtedy caly uklad trawienny pracuje jak nalezy
Powrót do góry
ynos89
Bywalec

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że postanowiłaś spełnić swoje marzenie o zdrowej i zadbanej figurze. Rozumiem, że zapisałaś się już na siłownię?
Według mnie, najważniejsza podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, jest regularność i systematyczność. Jeśli w którymś momencie odpuścimy sobie, to cały podjęty przez nas wysiłek może legnąć w gruzach. Ponadto moje zdanie jest takie, że warto nie ograniczać się do nawyków aktywności fizycznej, ale warto powiązać to z całokształtem, tzn. nawykami żywieniowymi i tyczącymi się choćby snu. Bardzo często zdarza się, że po treningu mamy wielką ochotę na coś słodkiego, dlatego warto mieć zawsze pod ręką zdrową przekąskę. Oczywiście nie można ograniczać się i narzucać sobie ścisłej diety, bo takie rzeczy są bardziej dla profesjonalistów. Moim zdaniem powinno się trzymać dietę, ale nie za wszelką cenę. Ja np. bardzo lubię robić sobie tzw. cheating day, w który to wybieram się do mojej ulubionej pizzerii - https://www.pizzadominium.pl/lokale/krakow-rynek-glowny Zamawiam sobie największą pizzę i po prostu cieszę się tym niepowtarzalnym i rewelacyjnym smakiem. Już podczas jedzenia pizzy, wiem, że do następnej takiej okazji będę bardzo tęskniła za tym smakiem.
Powrót do góry
karotka
Zielony

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olski9 napisał:
Powiem wam że w gabinecie medycyny estetycznej ... .

Zgadzam się. Czasem nie da się inaczej. Oczywiście, sport, dieta itd. Ale kiedy są rozstępy, albo poważny nadmiar tkanki, to jednak klinika medycyny estetycznej, jak np DeoBeauty. Ale klinika, nie gabinet, bo w gabinecie to można sobie depilację zrobić i to też nie zawsze. Akurat trwała depilacja laserowa Motus AX, to już domena specjalistów. Można o tym poczytać tutaj.
Mileyka
Zielony

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wzięłabym żadnych tabletek na odchudzanie. Wystarczy zmienić swoje nawyki żywieniowe i np. odłożyć cukier albo wymienić go na aspartam, który wcale nie jest szkodliwy jak pokazują najnowsze badania http://www.zdrowemiasto.pl/i/13/szepty/aspartam-czy-jest-szkodliwy,2908.html.
Powrót do góry
zbyszek
Zielony

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio spróbowałem diety sokowej przełom w odżywianiu i muszę przyznać, że dała o wiele lepsze efekty niż się spodziewałem. Czuję się o wiele lepiej, nie wiem czy słowo zdrowiej tu pasuje, ale wierzę, że oczyściłem swój organizm z toksyn.
Powrót do góry
Kapczion
Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietka dietka Smile dla każdego to coś innego. A wystarczy jeść mniej i trochę zdrowiej. Fajne są też takie zabiegi wyszczuplające - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ one pomagają zredukować tłuszczyk
Powrót do góry
mczay
Fan

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc schudnąć, należy stosować zdrową, zbilansowaną dietę i zacząć ćwiczyć. Jeśli nie masz wystarczającej ilości czasu na to, aby samodzielnie przygotowywać posiłki, rozważ skorzystanie z oferty cateringu dietetycznego. Stosunkowo tanie posiłki, pełnowartościowe oferuje https://www.lightbox.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: