Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Korzystne pożyczki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinka
Zielony

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 1:56 pm    Temat postu: Korzystne pożyczki Odpowiedz z cytatem

Hejka Smile
Jak w temacie - poszukuję właśnie korzystnych pożyczek pozabankowych... Czy sądzicie, że na przykład coś stąd byłoby ok http://www.ppozabankowe.pl ? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile
ykhym97
Zielony

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka! Smile Oj wiesz co, ja się na tym kompletnie nie znam niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panidekorator
Fan

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest tak naprawdę powiedzieć, która pożyczka jest w tym momencie najlepszym wyborem jeśli nie śledzi się ofert na bieżąco, bo jest to rynek dość mocno zmienny. Dlatego to co chciałam Wam w tym momencie polecić to blog finansowy http://microchwilowki.pl/ . Znajdziecie tam naprawdę wiele ciekawych i przydatnych informacji, które pozwolą na zdobycie podstawowej wiedzy finansowej, a tym samym zdolność do samego ocenienia danej propozycji firmy pożyczkowej Wink
Powrót do góry
olski9
Fan

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiej kwoty potrzebujesz? Jeśli są to niewielkie sumy, to chyba polecę Ci takie miejsce, jak https://kokos.pl/ Możesz u nich wybrać tyle, ile potrzebujesz, rozłożyć to na wygodne raty i gotowe. Wybór należy do Ciebie, ale ja uważam, że zdecydowanie warto próbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
romanek
Zielony

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystne są darmowe pożyczki
Powrót do góry
maxior
Bywalec

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie warto wybierać nic na szybko, bo potem będziesz żałować wyboru. Sprawdź kilka miejsc, porównaj dokładnie, popytaj i dopiero się decyduj. Od siebie dorzucę jeszcze ofertę AasaDlaBiznesu - też mają sporo do zaoferowania.
Powrót do góry
benek
Zielony

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak sobie czytam w wielu miejscach o korzystnych pożyczkach, a potem trafiam na artykuły takie jak https://pozyczkuj.pl/polacy-zyja-na-kredyt/ i dowiaduję się o sporej liczbie osób zadłużonych do tego stopnia, że musiały ogłosić upadłość konsumencką, by jakoś się uratować.
Powrót do góry
prans
Zielony

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taka pożyczka to na pewno bardzo dobre rozwiązanie
Powrót do góry
kejti
Fan

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem , cięzko jest znaleźć szybko korzystną pożyczkę. na pewno znacznie lepiej to idzie, gdy poświecimy trochę czasu na poszukiwania. Z tego co czytałam tutaj https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/01/bancovo-opinie-czy-bezpieczene-co-to.html jest też bardzo fajna platforma, która ułatwia wzięcie kredytu i minimalizuje formalności.
Powrót do góry
zdenek2333
Zielony

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam znajomego który korzystał z tej oferty. Zapytam go o opinię i dam znać.
vulio
Bywalec

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli krótko mówiąc to ma być korzystna chwilówka, bo tak są nazywane pożyczki pozabankowe. Chociaż szczerze to i na długi czas można wziąć. Więcej w temacie tych pożyczek na http://prostachwilowka.pl/ piszą, z czy to się "je", jak pomagają rankingi w wyborze i czy warto brać chwilówki bez sprawdzania baz.
Powrót do góry
Przemciu3353
Zielony

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka to indywidualny temat. Każdy widzi sprawę inaczej.
Vicia
Zielony

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety pożyczki to twardy orzech do zgryzienia. Ciężko znaleźć coś odpowiedniego.
Powrót do góry
ynos89
Lew forumowy

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie jestem przekonana co do atrakcyjności i zaufania co do tego typu pożyczek. Znacznie lepszą opcją jest poszukanie oferty, którą mają banki. U nich masz gwarancję niskiego oprocentowania oraz jasnosci i przejrzystości warunków na jakich zaciągasz kredyt. Ja też niedawno szukałam dla siebie kredytu i sporo czasu spędziłam nad tym tematem. Z moich ustaleń wynika, że bardzo atrakcyjną ofertę można znaleźć w banku Santander Consumer - https://www.santanderconsumer.pl W zależności od potrzeby, znajdziesz u nich kilka różnych opcji kredytowych. Są tam np. kredyty na samochód używany, kredyt gotówkowy, czy tzw. Mistrzowski kredyt gotówkowy. Osobiście skłaniam się do tej ostatniej oferty gdyż jak wyczytałam otrzymuję stałe, niskie oprocentowanie, dostępna kwota to nawet 50 tys złoty, a także sama ustalam dzień spłaty raty. Myślę, że warto także zwrócić uwagę na kredyt na używany samochód, gdyż można w nim połączyć dochody kilku różnych osób, co wydaje się bardzo sensownym rozwiązaniem gdy np. chcesz takie auto kupić na spółkę z dziewczyną lub narzeczoną.
Powrót do góry
Irvika
Zielony

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyboru pożyczki najlepiej dokonać przy pomocy różnych porównywarek. W ten sposób można dokonać najrozsądniejszej decyzji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: