Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele w okolicach Warszawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Wierny fan

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 7:47 pm    Temat postu: Wesele w okolicach Warszawy Odpowiedz z cytatem

Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice-pod-warszawa.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panidekorator
Fan

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niedługo wesele, ale w okolicach Gliwic Smile
Powrót do góry
olski9
Fan

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że wesele w plenerze będzie dla nas idealną opcją.

Ostatnio zmieniony przez olski9 dnia Sob Lut 16, 2019 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikaq
Fan

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie może być w Warszawie? Bo bardzo ciekawą ofertę ma Hotel Belwederski. Zapoznacie się z nią tutaj: https://amwhotele.pl/hotele/warszawa-hotel-belwederski/. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe miejsce na organizację wesela. Hotel nie jest w samym centrum więc nie będzie też problemu z dojazdem.
Powrót do góry
tom.m
Bywalec

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele, to polecam od razu dj legnica - pewnie nie będzie miał problemu z dojechaniem do innego miasta, jeśli będzie taka potrzeba Wink
Powrót do góry
lolka9
Bywalec

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym miejscem na wesele myślę, że jest Osada Augustów http://osada-augustow.pl/ Genialne miejsce do organizacji wesela, wręcz królewskie, do tego obsługa bardzo profesjonalna, otwarta na wszelkie pomysły, dla państwa młodych. Bardzo różnorodne i obfite jedzenie.
Powrót do góry
tom.m
Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w tej okolicy, to może też zainteresować was mobilny bar na wesele - wydaje mi się, że to całkiem zabawna sprawa, przynajmniej jest ciekawiej coś pić Very Happy
Sam kiedyś się bawiłem w warsztaty barmańskie, więc mogłem też zaszaleć przed gośćmi i pokazać parę sztuczek Wink
Powrót do góry
Danusia66
Bywalec

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłam na weselu w okolicach Krakowa, na którym była wynajęta taka fotobudka. Teraz sama rozważam wynajęcie takiej samej. Pewnie w Warszawie firm oferujących tego typu usługi też nie brakuje.
Powrót do góry
Weronika2405
Lew forumowy

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może jaki barman na wesele Gorzów Wielkopolski może być wynajęty na 2 dni? Robimy z narzeczonym tradycyjne poprawiny ;P
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: