Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chodzenie do psychologa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sera33
Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę już od jakiegoś czasu do psycholog dla dorosłych ursynów. Bardzo mi pomógł, bo cierpiałam nerwicę, która uniemożliwiała mi normalne funkcjonowanie. Polecam również psychoterapia rodzinna ursynów, ponieważ mile widziane są osoby z otoczenia, którym również wyjaśniane jest jak mają się zachowywać przy pacjencie. Zachęcam do zajrzenia na stronę:
https://www.psycho-lagoon.pl/dzieci-i-mlodziez/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wyżej wspominał, że skorzystał z porady psychologa on-line. Czy ktoś może się podzielić doświadczeniami? Wydaje mi się to trochę nietypowe, ale na pewno ciekawe, np dla mnie bo jestem z małej miejscowości i nie mam dużego dostępu do psychologów... Znalazłam coś takiego: https://psychologonline-24.pl/ i jestem ciekawa opinii Confused Confused
Powrót do góry
monikaq
Fan

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie też psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk: http://melka-roszczyk.pl/#oferta. Pani doktor ma w ofercie terapie indywidualne, terapie dla par, a także leczenie uzależnień.
Powrót do góry
kukuryku
Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzenie do psychologa powinno być czymś jak najbardziej normalnym. Ludziom myli się psycholog i psychoterapia kraków a to inne rzeczy
Powrót do góry
anielagre
Zielony

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam nigdy u psychologa, ale nie sądzę aby było się czego bać. To lekarz jak każdy inny.
Powrót do góry
hydromarhkefg
Zielony

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 11:24 am    Temat postu: Re: Chodzenie do psychologa Odpowiedz z cytatem

hydraulik może tu pomóc
dyszka
Zielony

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy chodzenie do psychologa jest jakieś wstydliwe? Przecież to jest lekarz jak każdy jeden i jeśli potrzebujemy pomocy to należy się do niego zgłosić. Sama kilka razy byłam na takich terapiach i czułam się po nich zdecydowanie lepiej. Ja chodziłam do pani w medicover, dzięki temu że mam pakiet to terminy na wizyty są naprawdę krótkie w porównianiu oczywiście fo tych z nfz
Powrót do góry
maesterpycell
Fan

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pomoc psychologa, to według mnie, tutaj nie ma powodu do wstydu. To lekarz jak każdy inny i jest od tego, aby Ci pomóc. Tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog-dzieciecy/warszawa-2 możesz dowiedzieć się więcej na temat zdrowia oraz różnych chorób - ale także jest szansa na zapisanie się na wizytę online.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: