Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble i ich produkcja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Wierny fan

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 9:29 am    Temat postu: Meble i ich produkcja Odpowiedz z cytatem

Znajomy podpowiada mi , zebyśmy otowrzyli współny interes jakim jest produkcja mebli. Ja co prawda średnio się na tym znam ale wiem, ze on jest fachowcem. Znalazłam już nawet firmę https://volpato.pl/ , która ma dodatki do mebli, które byłyby nam niezbędne. Sadzicie, ze to dobry interes?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatulka
Lew forumowy

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kejti pomysł całkiem niezły Smile Z doświadczenia mogę Ci jedynuie doradzić by w róznego rodzaju akcesoria meblowe i elementy funkcyjne niezbędne do stworzenia mebli zaopatrywać się w firmie GTV. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja i wsparcie ze strony obsługi klienta. Mają bardzo rozbudowany katalog produktów.
Powrót do góry
stuś87
Lew forumowy

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz jeszcze pamiętać o wyposażeniu stolarni, a maszyny sporo kosztują. Narzędzia też.
Powrót do góry
Beciks00
Zielony

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes związany z produkcją na pewno nie jest niczym lekkim i przyjemnym. Wydaje mi się, że produkcja mebli tym bardziej. Jednak jeżeli macie dobry pomysł na biznes i rękę do tego, to możecie odnieść sukces. Tu jednymi z ważniejszych maszyn będą maszyny cnc do precyzyjnej obróbki drewna i nie tylko. Również wózki widłowe od https://gizo.pl/ mogą wam się przydać. W Gizo można także te wynająć na ile tylko będziecie potrzebować. Gwarantują tu także serwis i naprawy maszyn na miejscu ich pracy.
Powrót do góry
Danusia66
Bywalec

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to ciekawa opcja. Zawsze też możecie podpatrzeć choćby na http://meblekalwaria.eu/ jak funkcjonują tacy rzemieślnicy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: