Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na wypadanie włosów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Sugestie i życzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dareek23
Zielony

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 10:17 am    Temat postu: Co na wypadanie włosów Odpowiedz z cytatem

Witam, możecie mi powiedzieć Co na wypadanie włosów jest skuteczne? Zastanawiam się nad tym, ponieważ wypadają mi włosy niewiadomo czemu. Może znacie jakiś środek dzięki któremu powstrzymam wypadnie?

Ostatnio zmieniony przez Dareek23 dnia Pon Maj 27, 2019 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stuś87
Lew forumowy

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj kosmetyków ze skrzypem polnym, np. radical.
Powrót do góry
vulio
Lew forumowy

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zbadać przyczynę od czego wypadają, jak się nie zatrzyma tego procesu to potem albo przeszczep albo peruka. Najwyższej jakości można kupić tutaj https://perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/, mam koleżankę która nie miała wyjścia bo przez hormony straciła prawie wszystkie włosy. A w peruce wygląda super, wcale nie widać że to nie jej włosy naturalne.
Powrót do góry
Lakin
Bywalec

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz się do dermatologa, bo może "ten typ tak ma", a może coś ci się na tej głowie porobiło, i dlatego ci włosy wypadają.
Dareek23
Zielony

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lakin napisał:
Wybierz się do dermatologa, bo może "ten typ tak ma", a może coś ci się na tej głowie porobiło, i dlatego ci włosy wypadają.

zamierzam wybrać się do tego dermatologa https://katarzynaosipowicz.pl/ - macie jakieś opinie na jej temat?
Powrót do góry
Alez3
Zielony

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadanie włosów może spędzać sen z powiek i niestety mnie ono ostatnio dopadło. Co bardziej polecacie? Farmakologie, czy może przeszczep włosów? Bo nie potrafię się zdecydować, ale wiem, że to drugie drożej wyjdzie
filiżanka
Bywalec

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po porodzie miałam mega problem z włosami. Raz ze wypadały, a dwa nie było nowych cebulek... ewidentnie zatrzymały sie procesy regeneracyjne i tak jak wskazuja tutaj http://wyznacznikstylu.pl/uroda/mezczyzno-powstrzymaj-lysienie-skuteczny-sposob-na-piekne-wlosy/ konieczne było pobudzenie i stymulacja nakłuciami w beauty address. Efektem jest nie tylko zahamowanie procesu wypadania, ale też wzmocnienie i odżywienie włosa
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Sugestie i życzenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: