Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Outsourcing IT

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
Lew forumowy

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:45 am    Temat postu: Outsourcing IT Odpowiedz z cytatem

Mam firmę, która nieustannie się rozwija. Z uwagi na to, że sprzętu IT jest coraz więcej, a ja jestem jeden, w razie wystąpienia większej awarii sam sobie z nią nie poradzę. Najprawdopodobniej skorzystam z oferty firmy Itbce, wrocławskiej firmy it, oferującej obsługę informatyczną w niewygórowanych cenach – dzięki temu, w razie jakiejkolwiek awarii to oni się nią zajmą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pisklakpl
Zielony

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
Kamila929
Zielony

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten temat możecie poczytać tutaj: https://www.komputerswiat.pl/artykuly/partnerskie/outsorcing-it-czy-wlasny-zespol-itmagination-radzi-jak-znalezc-dobrego-podwykonawce/qqbx3nz
Artykuł jest naprawdę ciekawie napisany, ukazuje temat od każdej strony, pokazując plusy i minusy. Przeczytajcie sobie.
Powrót do góry
valia1
Zielony

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: