Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny magazyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Fan

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 4:21 pm    Temat postu: Własny magazyn Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/magazyn-czy-namiot-magazynowy/ , znalazłam informacje o namiotach magazynowych, stawialiscie coś takiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kozka
Fan

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardziej opłaca się postawić własny magazyn, niż wynajmować go od innej firmy. My na przykład zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty Depenbrock Polska na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nasza nowa hala magazynowa jest dokładnie taka, jaką chcieliśmy Smile
ogrann
Zielony

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta prawda! Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą...
mczay
Fan

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magazyn najlepiej jest wybudować z pomocą profesjonalnej firmy - tylko wtedy będziesz mieć pewność, że został dostosowany do Twoich potrzeb. W końcu jeśli projekt zostanie skrojony pod Ciebie, zostaną uwzględnione wszystkie, Twoje uwagi. Ja zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Commercecon, Tobie również to proponuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asmos
Bywalec

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu magazynu na przykład o systemie wentylacyjnym. Sam długo szukałem firmy, która posiada atrakcyjną ofertę wentylatorów. Ostatecznie skorzystałem z oferty wentylatorów przemysłowych firmy Sursys, które bardzo dobrze filtrują i tłoczą zanieczyszczone powietrze.

Ostatnio zmieniony przez Asmos dnia Pią Kwi 26, 2019 2:42 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
ymon
Bywalec

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chodzicie może na przetargi logistyczne? Oczywiśćie związane z branżą magazynową. Jakie macie związane z tym doświadczenia? Pojawiają się trudności? Jeśli tak to tutaj https://contractlogistics.pl/przetargi-logistyczne-najczestsze-bledy-operatorow-logistycznych/ znajdziecie wiele porad na temat tego typu targów oraz informacje jakich błędów nie popełniać
Powrót do góry
monikaq
Lew forumowy

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej po prostu coś wynająć? Polecam zajrzeć na stronę https://www.7rsa.pl/aktualnosci, oni zarządzają powierzchniami magazynowymi. Myślę, że pomogą w znalezieniu idealnej miejscówki.
Powrót do góry
GregoR_3
Zielony

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to dobry sposób na biznes.
Powrót do góry
Migotka
Bywalec

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji polecam współpracę z firmami takimi jak Eurotex, bo dzięki nim kupić można wyposażenie naprawdę dobrej jakości. Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: