Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki biznes otworzyć?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
Fan

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 11:19 pm    Temat postu: Jaki biznes otworzyć? Odpowiedz z cytatem

Marzę o tym, aby się uniezależnić finansowo i zacząć pracę na własny rachunek. Jaką firmę otworzyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IgaStępień
Zielony

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepszą opcją jest własna hala produkcyjna i linia produkcyjna. Pamiętaj, że wtedy należy dbać o higienę urządzeń co wcale nie jest takie proste jakim się wydaje. Prowadzę podobny biznes i korzystam z przewodników z zakresu higienicznego projektowania. Bardzo pomogło mi to przy prowadzeniu firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rewilga
Zielony

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko coś doradzić. Najlepiej jeśli postawisz na branżę, którą osobiście lubisz i znasz.
Powrót do góry
olski9
Fan

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na uniezależnienie się finansowo jest otworzenie własnego biznesu. Dobrym pomysłem jest punkt kurierski Jak dla mnie to idealny sposób na zarobek. Aby otworzyć punkt kurierski, nie trzeba dysponować dużą gotówką. Na początku otrzymuje się pomoc, a samo prowadzenie takiego miejsca nie jest wymagające. Polecam sprawdzić ofertę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonimka
Zielony

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o małym biznesie kulinarnym. Gastronomia to mój świat. Jestem w trakcie otwierania nowej restauracji w Warszawie, która będzie dość nowatorska. Stawiam na suchy lód i drinki z nim w roli głównej. Chciałabym, żeby było to magiczne miejsce. Jestem w trakcie inwestowania w kontenery na suchy lód https://navi2.pl/oferta/kontener-izotermiczny-150l.
Powrót do góry
damain
Zielony

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno dobrze się sprzedają lampki na choinkę
Powrót do góry
Kwiatuszek
Fan

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozmawiałam z moim znajomymi i stwierdziliśmy, że warto byłoby otworzyć swoją firmę. Mamy już nawet plan, byłaby to firma zajmująca się wszelkimi usługami porządkowymi. W tym nawet pracami wykonywanymi na wysokościach. Nawet już mamy na oku firmę, gdzie moglibyśmy z początku wynająć podest ruchomy sprawdź ofertę. Także trzeba będzie coś zrobić w tym kierunku.
Powrót do góry
roxanka
Zielony

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć co będzie dobrym biznesem, musisz zając się tym w czym jesteś dobry. W ten sposób łatwiej zdecydować się na konkretną branżę.
Kartyzjuszka
Zielony

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę ponieważ zastanawiam się czy ktoś z Was Drodzy użytkownicy ma doświadczenie z firmą, która wykonuje usługi inżynierskie i obliczeniowe? Chodzi mi o coś w tym rodzaju https://www.bosmal.com.pl/40-oferta_uslug_kompleksowych jest to pierwsza firma z Bielsko-Białej, którą znalazłam. A może ktoś z Was miał z nią do czynienia?
Powrót do góry
kejti
Wierny fan

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już zdecydujesz się na profil swojej działalności to będziesz musiał też pomyśleć o innych, bardzo istotnych kwestiach. Jedną z nich jest nazwa firmy. Jest to kluczowa kwestia bo to właśnie po nazwie zapamiętają Cię klienci. Zachęcam więc do lektury artykułu na ten temat: https://haiku.com.pl/jak-nazwac-firme/.
Powrót do góry
monikaq
Fan

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarabiać w internecie można na bardzo wiele sposobów i wcale nie muszą to być zakłady bukmacherskie. Zajrzyjcie sobie na stronę https://make-cash.pl/, tam znajdziecie wiele informacji na ten temat. Jest to łatwiejsze niż Wam się wydaje.
Powrót do góry
ynos89
Lew forumowy

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro marzy Ci się własne źródło utrzymania, to warto jak najszybciej dowiedzieć się o tym, jak efektywnie prowadzić firmę. Na przykład w kwestii jej finansowania, co jest bodaj jedną z najbardziej istotnych kwestii w końcu. W niniejszym tekście: https://www.monevia.pl/najpopularniejsze-zrodla-finansowania-przedsiebiorstw/ można sobie poczytać na temat najpopularniejszych sposobów pozyskiwania pieniędzy na prowadzenie i rozwój firmy Smile. Niektóre z nich wydawać się mogą oczywiste, jak kredyt albo dotacja, ale wielu młodych przedsiębiorców nie zawsze ma pełne pojęcie, jak to dokładnie działa. Wielu z nich także czasami zapomina, że są i inne opcje – przede wszystkim leasing oraz faktoring. Szczególną popularnością cieszy się coraz bardziej zwłaszcza ta ostatnia możliwość, dzięki której możemy szybko pozyskać gotówkę zamrożoną w fakturach wystawionych na długi okres płatności, a to zapewni nam płynność finansową Smile.
Powrót do góry
MarekTr
Bywalec

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy prowadzi firmę pośredniczącą w sprzedaży takich rzeczy http://www.pcpartners.pl/oferta i chwali sobie rozwój swojej firmy Smile
Powrót do góry
FilipUnio33
Zielony

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie można również zapomnieć o wyrobieniu sobie pieczątek. Będą one niezbędne na pewno przy podbijaniu różnych faktur itp. Ofertę wyrobu takiej rzeczy znajdziecie na https://stempleks.pl/poznan/pieczatki/. Sam korzystałem z tej oferty jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
Morgani
Bywalec

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 9:29 am    Temat postu: Re: Jaki biznes otworzyć? Odpowiedz z cytatem

mczay napisał:
Marzę o tym, aby się uniezależnić finansowo i zacząć pracę na własny rachunek. Jaką firmę otworzyć?

Piękne masz marzenia, jednakże jeżeli nie wiesz nawet, jaki biznes chcesz otworzyć – to strzelam, że nie masz zbyt dużego doświadczenia w świecie biznesu Wink. Niemniej nie powinno Cię to zatrzymywać oczywiście. Koniecznie jednak zadbaj o to, aby mieć pod ręką specjalistów z odpowiednią wiedzą, którzy będą mogli Cię wesprzeć. Na przykład eksperci z tej firmy: https://www.tmf-group.com/pl-pl/ pomogą Ci już nawet przy pierwszych krokach zakładania własnego biznesu, a to tylko czubek góry lodowej jeżeli chodzi o zakres ich usług dla firm Smile.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: