Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie smaczna pizza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Fan

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 10:32 am    Temat postu: Gdzie smaczna pizza Odpowiedz z cytatem

Mi dość długo zajeło , zanim trafilam na Party Pizza we Wrocławiu. Kiedyś przez przypadek zamówiłam pizze i teraz nie che jeść pizzy z innego miejsca. Nie żałują składników, mają pyszne grube ciasto. Pychota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Parvis
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nowe lokale powstają tak szybko że nie nadążam. Będę musiała sprawdzić pizze z tamtego miejsca. Uwielbiam jak jest grube ciasto i masa dodatków najlepiej mięsnych. Na pewno tam zawitam.
Powrót do góry
Dendtis
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem okazję próbować pizzy spod wrocławia, lokal Na Tablicy. Była totalnie średnia, niczym nie zachwycała ale też niczym nie odrzucała. Jeżeli nie ma czasu na nic lepszego to nawet można zjeść.
Powrót do góry
Eridalf
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to jest taka strona http://na-tapecie.pl/ na której piszą o różnych restauracjach czy knajpach w największych miastach. Wystarczy poczytać żeby wiedzieć gdzie się nie wybierać Very Happy
Powrót do góry
Marendor
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobne zestawienia robi Info Market. Zbierają najlepsze oferty, knajpy itd. i robią z tego zestawienia, recenzje lokali i tak dalej. Czasami tam się posiłkuje jeśli nie wiem czy warto odwiedzić dany lokal.
Powrót do góry
Thandor
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiesz Know Now to samemu sobie przygotujesz sto razy lepszy obiad. Też stołowałem się na mieście i odkąd sam sobie gotuje nawet czuję się o niebo lepiej Wink
Powrót do góry
Parvis
Zielony

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też czasami gotuję, biorę przepis z http://podwazaj-autorytety.pl/ i cisnę do przodu. Ale to zajmuje sporo czasu, i trzeba kuchnie sprzątać. A nie każdy jest aż tak zmobilizowany, miasto łatwiejsze Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: