Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozmiary ubrań

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eridalf
Zielony

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 7:15 pm    Temat postu: Rozmiary ubrań Odpowiedz z cytatem

Siemka! Mam pytanie bo nie wiem jak dobrać sobie rozmiar odpowiedni ubrań. Nie wiem dlaczego ale ciągle mam problem z tym. Już czytam nawet artykuły różne odnośnie sylwetki i doboru, głownie na http://otwarty-umysl.pl/ i nadal nie wiem tak na prawdę jak to dopasować do siebie, wy jak dobieraliście swoje rozmiary pod siebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stuś87
Lew forumowy

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja partnerka też często ma z tym problem, a to ze względu na mało kobiecy typ sylwetki tzw. "I". Przeważnie większość spodni jakie kupuje jest zbyt luźna w biodrach. Generalnie takie szczupłe osoby mogą nosić wszytko ale czasem muszą też korzystać z poprawek krawieckich.
Powrót do góry
Kozka
Fan

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często kupuję rozmiar uniwersalny i mi pasuje Wink Ostatnio na przykład zamówiłam sobie kilka nowych bluzek na wiosnę na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/bluzki i wszystkie leżą na mnie idealnie Smile A skoro już o ubraniach mowa, to czy Wy odświeżyliście już Wasze szafy po zimie?
zizu
Bywalec

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety każda firma na inną rozmiarówkę i nie wszystko pasuje. Dlatego najczęściej sprawdzam na stronie sklepów tabelę rozmiarów i dobieram do swojej sylwetki
Patin23
Zielony

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko doradzić coś konkretnego w tej kwestii. Może poproś kogoś znajomego żeby Ci pomógł?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: