Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sentencje, które coś dla Was znaczą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Desire
Fanatyk :D

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAaaaaaaaaaaaaaaaa...jak mi się dziś nie chce wyłazić z łóżka!!! Wcale nie z powodu alkoholu ani kaca tylko ze zwykłego lenistwa. Jak widać nie trzeba pić by mieć powód do nie wyłażenia z łóżka.
Violet, sentencja jest ok, niezłe podsumowanie.

Ostatnio zmieniony przez Desire dnia Czw Lis 23, 2006 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maro

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moja droga kładę się o tej godzinie spać Very HappyVery Happy
fianna

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja o tej porze jestem od dłuższego dnia w pracy...
mizra

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się przekręcałam na drugi boczek, bo to był środek nocy dla mnie. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violet
Fan

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 5:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie też Wink a po dzisiejszej imprezie muszę wprowadzić nową sentencje w życie! nie ufać ludziom i nie zostawiać torebki w klubie na widoku! SadSadSadSad
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo 10 zł i numerka do szatni. Na szczęście numerek znalazł barman, bo już prawie bylibysmy z Kastorem minus 30 zł (z czego 20 za zgubiony numerek to chyba wirtualnie)... Sad
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Desire

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, niedobrze z Wami...ja to się zawsze tak pilnuję, że nie ma takiej chwili, żebym nie miała torebki na oku..no chyba, że ją zostawiam zaufanej osobie, która mi towarzyszy!!!
Powrót do góry
fianna

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj, a w jakim to klubie byliście, że tam tak ryzykownie?
a rzeczy ogólnie lepiej nie zostawiać bez opieki, wszak mówi się, że okazja czyni złodzieja. To też do sentencji można dodać...
violet
Fan

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w beznadziejnym gejowskim klubie Tomba Tomba! Sad i widze że nie tylko ja miałam pecha...a siedziałam wśród samych znajomych nie sądziłam że coś może się stać nigdy nic takiego mnie nie spotkało! ale w stadzie owiec zawsze znajdzie się wilk w owczej skórze.. SadSadSad
Wildchild
Fan

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paranoja.Żeby dopiero zaczeli cokolwiek robić dopiero wtedy jak prawie do rękoczynów doszło.Patrząc jeszczen apost Leaf to ciesze się ze w tym klubie juz Vampiriady nie bedzie.Bo tylko minusów dodaje jej ten klub.Brak jakiej kolweiek odpowiedzialnosci ze strony obslugi.W dodatku niewychowane chamy Razz.

"Dłużej niż żyje czas, silniej uderza wiatr
Szybciej niż rzeki nurt, mocniej poczujesz ból"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
fianna

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm. Klub znany mi tylko z opowieści i chyba tak zostanie. Jednak, stary, sprawdzony Px rządzi Smile
Desire

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimat w Tombie jest nietypowy i to mi się w nim bardzo podoba. Natomiast co do obsługi to fakt - nieprofesjonalna jest. Jak poszliśmy z Mareckim pozwiedzać darkroomy (tylko i wyłącznie w celach pooglądania-to tak dla zainteresowanych) to wbrew zakazowi wzięliśmy swoje butki ze sobą, bo gość, który miał ich pilnować poszedł sobie z jakąś laską a cała masa butów została bez opieki, i pewnie by wyszły. Głupio by było wracać do domu na bosaka...
Powrót do góry
violet
Fan

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem prawie pewna że to ktoś z obsługi "wyczyścił" mi torebkę!!!!
Rebbe Kriegstein
Wściekły fan :)

Skąd: Chateau de Jasnodworska, tymczasowo zameldowany w Nienacku

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, ludzie. Zanim zaczniecie rzucać oskarżeniami, to może jednak się upewnijcie co?

Macie pecha, ale z doświadczenia wiem, że obsługa w TT jest akurat BARDZO w porządku i profesjonalna. Bardzo.

Swoje 10 zeta najwyczajniej posiałem. Zdarza się, pewnie mi się wysunęło z kieszeni, taki urok bojówek.

Zgubiłem poza tym, "w ferworze walki", numerek do szatni. Teraz zgrzyt. Nadąsana (zapewne dlatego że siedziała sama przez x godzin, a krzyżówki są poza jej zasięgiem intelektualnym Rolling Eyes) dziuńcia w szatni odmówiła wydania mi rzeczy. Moich i Leaf rzeczy, wiszących na jednym kołku. Poprosiłem ją grzecznie o nie robienie trudności z tego powodu. Bezczelnie pysknęła, że będzie mnie to kosztować dwadzieścia złotych. Odparłem, że żadne dwadzieścia złotych mnie nie obchodzi, nie ma tabliczki, nie ma informacji, lex retro non agit i generalnie odnoszę się do jej prpozycji per rectum. Pyskowała dalej, poszedłem do barmana zapytać się o panią menedżer, z którą już rozmawiałem i jestem przekonany, że załatwiłaby sprawę po ludzku, nie chcąc tracić klientów, kobieta jest na poziomie. Barman zapytany, spytał o co biega, w skrócie mu wyłożyłem w czym rzecz - zapytał o numer, odpowiedziałem i dostałem swój numerek. Wypadł mi przy barze przy wyjmowaniu moniaków. Wyszło na to, że tego wieczora nie odgryzę głowy żadnej durnej blond awiarnetce. Rolling Eyes

A, co do waszej eskapady Desire, to bez urazy, ale zignorowanie polecenia obsługi i wejście do dark roomu w butach jest czystym chamstwem. Nie po to w Halloween prosiłem obsługę o (sprawnie zresztą wykonaną) interwencję w sprawie ludzi siedzących tam, przy zapalonym świetle, w buciorach, z fajkami i piwem, żeby ktoś tam innymi razy łaził.

Zasady są zasadami, w darkroomie masz móc się walać po podłodze, bez obaw że ktoś naniesie gówna czy błota na futrzasty dywanik. Nie włazisz w butach, nie włazisz z piwem, nie palisz fajek, nie zapalasz światła. To nie jest pomieszczenie do chichotania i opowiadania kawałów czy odsapnięcia po tańczeniu, to pomieszczenie do dyskretnego i komfortowego uprawiania seksu.

Mam niejakie wrażenie, że używaliście pomieszcznia niezgodnie z przeznaczeniem, obowiązującymi zasadami, dobrym wychowaniem i jeszcze robisz z tego przytyk do obsługi "bo ktoś przecież mógłby ukraść ci buty". Już się ludzie rozpędzają. Straszna jest ta zamknięta i skryta mentalność - strach buty zostawić, niechybnie ukradną. Rolling Eyes

Ten gość, dla Twojej informacji, jest tam po to, żeby nikt nie łamał zasad. Nie jest szatniarzem / cieciem od pilnowania butów. Zaufał towarzystwu i ot, jak zasady potraktowało. IMO żenada Confused
Szaman
Viridian

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stadzie owiec zawsze znajdzie się wilk w owczej skórze..[/b] SadSadSad[/quote]

Czasem myślisz że to owce a okazuje się, że to stado baranów, nikomu nic nie ujmując:(

Z Corroscha jezd niezła dópa!

Życie nie jest romansem, ale....

Kto wyleczy chorego króliczka?
Szaman nie boi się!
Szaman nie boi się!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: