Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rpg online
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ALUCARD
Wierny fan

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:03 pm    Temat postu: Rpg online Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ludze zaczeli strasznie zasuwać w RPG online (nie jestem wyjątkiem). Ale zaczynam sie łapać na tym, że powoli sie uzależniam, ale na szczęście panuje nad tym uzależnieniem. Co sądzicie na temat tych gier i jakie macie podejście do osób poświęcających wszystko dla gry.
KatAAK
Wściekły fan :)

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam gram(a raczej grałem) w takie gry Twisted Evil

Np. Silkroad i Mupple Story.

Takie gry pożerają czas. No ale dostarczają dużo rozrywki.

Ostatnio zmieniony przez KatAAK dnia Nie Lip 16, 2006 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ALUCARD
Wierny fan

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wole Mu-Kombat Online.
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alucardzie - dla mnie to temat bardzo zywy i aktualny. Ale nie bezpośrednio.
Mnie takie gry nie pociągają i nigdy nie odczuwałam chęci grania w nie.
Mam jednak parę zboków w domu, którzy, jeśli nie pracują, cały swój czas (nie przesadzam mówiąc "cały"), poświęcają na nabijanie leveli w "Knight Online". To moi rodzice.
Ponieważ pracuję także na komputerach - praktycznie całe życie spędzają przed monitorami.
Gdyby nie fakt, że mam żywy przykłąd w domu, nie widziałabym na dłuższą metę niczego w tym złego. Ja jestem osobą, która od gier komputerowych uzależnia się niezwykle trudno, głównie dlatego, że nigdy za nimi nie przepadałam. Jestem bardzo pod tym względem wybredna i w dodatku tchórzliwa Razz
Ale widzę, jak gra powoli zaczyna być ważniejsza od czegokolwiek innego. Mają prawo do relaksu - wszak pracują bardzo ciężko. Ale nie powinien to być relaks w którym nie można im w ogóle przeszkadzać. Parę razy zostałam ciężko opieprzona za to, że czegoś chciałam kiedy zabijali z drużyną akiegoś bossa. Raz wywołało to straszliwą awanturę na cały dom.
Czasem się zastanawiam, czy warto. Ale też staram się nie wchodzić im już w drogę, kiedy grają.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KatAAK

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grający rodzice?? Shocked Shocked
Jak dla mnie jest to ciut dziwne.
Powrót do góry
fianna
Fanatyk :D

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to szkoda czasu na takie gry on line. Gdybym miał go nadmiar, to może, ale u mnie od lat jakiś 15 stan nieznany.
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KatAAK napisał:
Grający rodzice?? Shocked Shocked
Jak dla mnie jest to ciut dziwne.

Moi rodzice są młodzi (44 i 45,5 lat zważywszy, ze ja mam 25), mój ojciec od zawsze siedział w komputerach, tłukł w Wolfensteina, Diablo, Dungeon Siege i inne takie - a moja macierz razem z nim.
POtem mieli okres karciankowy - zasuwali w Magic: the Gathering.
Później, jak przyszła stałka w domu - zaczęli pomykać w Knight Online.
Już tacy są. Razz
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Powrót do góry
mink
Wierny fan

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys - juz dosc dawno - bylam autentycznie uzalezniona od internetu. Niezdiagnozowane to bylo przez zadnego lekarza, ale nie bede opowiadac, co sie dzialo ze mna po "odstawieniu".

Od tamtej pory uwazam, ze uzaleznenie jest ZLE. Kazde. Mozna byc do czegos przywiazanym, lubic cos, ale uzaleznienie jest zle. Nie wiem, gdzie lezy magiczna granica.

Minczy blog: Reaktywacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W innych ludziach i rzeczach.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Powrót do góry
Maro
Fanatyk :D

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jak miałem czas i internet to pomykałem w ragnaroka Very Happy Mu mi się znudziło, i w sumie Ragnarok też powoli... a co do uzależnienia od netu, to chyba mnie to nie obowiązuje jakoś strasznie, ponieważ od jakiegoś czasu jestem w ostrołęce, bez neta i jakoś mnie to nie rusza:D Poprostu pracuje od rana do nocy i nie mam czasu na nic;) zaraz jade z powrotem i znowu mnie nie bedzie przez dłuższy czas ...
Hadarniel
Fan

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żywy okaz grających w KO rodziców Liścia widziałam na serio na własny gał ;].

Ja zasuwam w Lineage II, w Diablo 2 (można to nazwać rpg?), WoW... Kiedyś w Dungeon Siege mi się zdarzało pykać. Ale niestety... Mogę grać jakiś czas, ale potem przerwa. Z początku odwyk jest trudny, ale da sie zrobić, jeśli się odlepię od gry wystarczajaco wcześnie Wink.
Wastin' the dawn
/~The 69 Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KatAAK

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linjeage II też grałem na pirackim servie. Fajna giera...
Powrót do góry
iNFERNO
Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie cierpie sieciowych RPG-ów, bo produceni każą sobie płacić nie tylko za gre, ale każą płacić jeszcze za granie a to już świństwo !!!! Wiem wiem są sieciówki za Free ale nie takie co by mnie zainteresowały !!!! Albo Trail Version masz gre grasz przez 14 dni albo miesiąc, ale co z tygo skoro narobisz sobie apetytu na jakiś tytuł pograsz chwilke a po upływie czasu darmowej wersji każą ci płacić od 50 do 80 zł miesięcznie !!!!! A pirackie serwery są do du.... kitu !!! Smile

Niestety jest kilka tytułów przez które ślinka mi cieknie i włosy na plecach stają dęba (kurde co ja gadam nie mam tam włosów Smile ) ale miejsza z tym.
Ostatni wyszedł jeden taki fajny RPG z fajną grałą w stylu anime z wielkimi Mechami, magią, Summonami itd... (RF ONLINE) ale co z tygo skoro miesięcznie trzeba płacić 15$ miesięcznie.

A oto przykłady (cennik):
RF ONLINE - 15$
Final Fantasy - 12,95 $
World of Warcraft - 12.99 EURO !!!!
Lineage II - coś ok 12 $
Star Wars Galaxies - 12 $
EVE - od 10 do 15 euro
itp....
Poza tym jak można znaleźć na to czas ?? Chyba producenci tworzą gry sieciowe dla dzieciaków, bo normalna dorosła osoba nie ma czasu, haruje od rana do wieczora w robocie. Wiem są jeszcze weekendy ale to co, niektóre osoby mają już własne rodziny żone, dzieciaki (ja nie Razz).ale i tak nie ma się na to czasu.
OKI kończe bo troche się rozpisałem Smile

PS. Złamałem ręke prawą jest ogipsowana jestem na zwolnieniu do 28 sierpnia, no to co skoro nawet nie moge chwycić za.... myszke Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shady
Wierny fan

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się jednakowoż wydaje, że MMORPG to przyszłość gier komputerowych. To juz w tej chwili nie jest malutka nisza dla burzujstwa, ale prężny rynek.
Ja osobiście pogrywam w WOW-a. Czy 13 Euro miesięcznie to dużo?? Nie mam pojęcia, jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mnie się wydaje że nie jest to cena zaporowa. Zapewne panowie (i pewnie jakieś panie też, chociaż kto ich tam wie) z Blizzarda nie brali pod uwagę tego, że na świecie nie tylko Stany i nie tylko wysoko rozwinięta zachodnia europa istnieją. Tym niemniej wydaje mi się, że o ile oczywiście we wszystko grać się nie da, bo mało kto na to zarobić może, to da się wybrać spośród wielu już propozycji gier MMORPG coś dla siebie i wysępić tych parę złotych, żeby mieć zabawę.
When I was grwing up you were the rock
In my life...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Shady
Wierny fan

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeafOfSteel napisał:
Parę razy zostałam ciężko opieprzona za to, że czegoś chciałam kiedy zabijali z drużyną akiegoś bossa.

Czy Ty wiesz co to znaczy zaczaić się na "jakiegoś bossa", dziewczyno??

To nie byle co, to poważna sprawa! Jak już się znajdzie drużyna i sprawa jest, że tak się wyrażę, w toku, to wszelkie zakłócenia człowieka po prostu do szału doprowadzają.

Ja wiem jak to jest, gdy lecąc na moim ulubionym FS2004 podchodzę do lądowania gdziekolwiek, ziemia się do mnie zbliża, pilnować muszę paru przyrządów jednocześnie, mam 8 mil do punktu przyziemienia, kontrola wymaga potwierdzenia przyjęcia zgody na lądowanie i jeszcze próbuje mi wtłoczyć w łeb, dokąd ja mam po lądowaniu dalej jechać, a tu mi nagle żona wyjeżdża z żądaniem przygotowania herbatki, pozmywania po obiedzie, umycia podłogi, świadczenia usług małżeńskich. No to przecież człowieka szlag nagły trafić może, no nie??
When I was grwing up you were the rock
In my life...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: