Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rpg online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nath
Wściekły fan :)

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeafOfSteel napisał:
Ja namiętnie gram na zwłokę.

Namiętnie gram na zwłokę z moim promotorem ;]

Kto umie pogo? A kto umie POGOniniego! xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mizra
Fanatyk :D

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedna ta zwłoka, skoro tyle Was na niej gra. I to pewnie często i gęsto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matka
Lew forumowy

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, jestem wolną od KO kobietą. Nie gram od ponad miesiaca i rzecz niewyobrazalna - żyję!! Pewnie dlatego, ze gram w Hero, ale duzo rzadziej i ze stanowczo mniejszym zadowoleniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 2:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu... Starzy rzucili nałóg...! Shocked
No tak, ostatnio coś im się na monitorach nie zgadzało...
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
fianna

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nath napisał:

o, zupełnie tak jak ja Smile)) to bardzo dobra gra. A jaka emocjonująca...
Nath

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fianna napisał:
Nath napisał:

o, zupełnie tak jak ja Smile)) to bardzo dobra gra. A jaka emocjonująca...

Szczególnie zaś, jak promotor jest jednocześnie dyrektorem instytutu Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
fianna

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na szczęście az tak skomplikowanie nie jest Very Happy
jazzhira
Bywalec

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dostałam drgawek na widok takiego topicu.
A wszystko dlatego, że swego czasu byłam koszmarnie uzależniona od rpg, a właściwie od jednej gry, która pochłonęła kawał mojego życia - Ultimy Online.
Jej grafika nie porywa, jest zwyczajnie prosta i mało atrakcyjna, ale ze wszystkich onlinów ofiaruje najwięcej możliwości, jeśli chodzi o samo rpg, interakcje, skille i kreowanie świata, a skrypterzy mogą owe możliwości rozwijać do woli w nieskończoność.
UO do dziś nie rzuciłam, ale obecnie gram tylko rekreacyjnie, jak nie mam już na prawdę nic innego do roboty wieczorem.
Nie polecam, bo wciąga jak narkotyk albo i gorzej, a szkoda życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maro

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem UO kiedyś, faktycznie grafika nie jest jakaś genialna Wink ale interakcje z otoczeniem świetne, szczególnie oswajanie zwierzątek ;P
Desire

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzhira napisał:
wciąga jak narkotyk albo i gorzej, a szkoda życia.

dlatego właśnie nie gram..grałam w Neuroshimę [co prawda to live a nie on line] ale i tak uzależnia..sesja się dawno skończyła a mi dalej sie chce..i wiem, że jakbym znowu zaczęła, to bym przepadła dla świata..a to by było złeeee!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nath

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Desire napisał:
dlatego właśnie nie gram..grałam w Neuroshimę [co prawda to live a nie on line] ale i tak uzależnia..sesja się dawno skończyła a mi dalej sie chce..i wiem, że jakbym znowu zaczęła, to bym przepadła dla świata..a to by było złeeee!!!

To by było dobreeeee!! Zwłaszcza w jakiś dobry system, z nieprzeciętnym MG. Ja ostatnio rzuciłem L2, bo nie mogłem pogodzić RPG on-lineowych z tymi paper & pencil. I naprawdę nie żałuje tej decyzji Twisted Evil

Powrót do góry
Dragonow
Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kolejny temat dla mnie Smile przewinelem sie przez kilka gier zarowno do strony gracza jaki admina/moda wiec..

Ultima Onlina - czy wazna jest grafika, ta gra potrafi zabrac kilka lat z zycia. Jesli masz ochote zerwac z praca/studiami/chlopakie/zona polecam zapomina sie o bozym swiecie :>. Wkrotce powinenien ruszyc ciekawy shard (w pracach przy nim uczestniczy moj znajomy) w klimatach postapokliptycznych (bardzo mocno wzorowany na Falloucie ).

World of Warcraft - na privach niepolecam. Najwiekszy wskaznik dzieciarni (wiek 10-16 lat, kochajacych sie w "curwach" i lol-ach Razz wiec klimatu zadnego), dolozmy praktycznie nie dzialajace emulator (latwiej powiedziec co dziala niz nie dziala, ciagle brak kodu sieciowego stoi tylko na kliencie ze zmienionymi ustawieniami) nie polecane. Oficjalne serwery to juz zupelna roznica...

Knight Online - gra nawet przyjemna (tyle ze jedna z prostszych, praktyczny brak craftingu, system rozwoju postaci bardzo prosty), ale obecnie praktycznie nie grywalna ze wzgledu na przeladowanie swiata i lagi (ratuje wykupienie uslug premium dajacych stalego maksymalnego laga i bezproblemowy dostep na serwery), ot mila gra jak sie komus nudzi i ma ochote milo i przyjemnie spedzic wieczor czy dwa..
O ile poczatkowe lokalizacje i przeciwnicy nie sa dosc widowiskowi, to o tyle pozniejsze lokalizacje oferuja nawet calkiem mile widoczki (zwlaszcza trolle i bosowie, nie ma to jak przeciwnik wielkosci kilku pieter Wink)

Anarchy Online - nie wiem dlaczego gra zupelnie przez forumowiczow pominieta. Wystepuje w dwoch wersjach kont :darmowe (sama podstawka, gramy na serwerach oficjalnych, privow brak Wink ) i platne (podstawka wraz z platnymi dodatkami (obecnie wyszedl juz 3 ), dodatki daja nowe swiaty, przedmioty, mozliwosc uczestniczenia w polach bitewnych robotow, posiadania i zarzadzania miasta dla gildii). bardzo przyjemna gra utrzymana w klimatach cyber-punkowych, bardzo dobrze rozwiniete wspolczyniki (8 czy 9 atrybutow, okolo 40-50 skilli od craftingu, poprzez roznego rodzaju wiedze az do skilli bojowych, 17 (w podstwce 15) klas postaci). Gra oferuje opowiedzeniem sie za jedna z 3 stron konfliktu (Omni - olbrzymia korporacja, Klany - buntownicy i Neutralni - chyba wiadomo Wink ). gra oferuje takie smaczki jak posiadanie wlasnego robota (w przypadku klas takich jak inzynier, czy Biurokrata), bardzo ciekawie rozwiaznym systemie craftingu (wlacznie z takim samczkiem jak pozyskiwaniem surowicy z kawalkow potworow, w celu pozniejszego przerobienia na apteczki ). Sam inwentarz podzielony na 3 zakladki : implanty, pancerz (z podzialem na rozne strefy cialaosobno nogis, stopy, kazda z rak, korpus,rekawice plecy itd.) i przedmioty uzytkowe i bron (pas na podreczny deck komputerowy, wyposazenie dodatkowe w stylu lampek, celownikow itd. )

Kal online - kolejna koreanska produkcja. Dosc slaba - utrzymana w kliamatach fantastycznych samurajskich. Dosc salby sytem rozwoj postaci, sprowadza sie glownie do grinodwania i lowienia ryb (i w jednym i w drugim przypadku mozna dosc czesto spotkac boty) ot sredniak niczym nie wyrozniajacy sie...

Lineage 2 - bardzo przyjemna gra (bylie na wskaznikach powyzej 10 bo bardoz sybko robi sie nudna jak flaki z olejem)Wada wiekszosci privow jest mala liczebnosc graczy (kilka serwerow wiekszych ostatnio zostalo zamknietych). System rozwoju postaci prosty, ale za to nienajgorzej rozwiazany crating (lecz konieczny najlepsze przedmioty mozliwe do uzyskania tylko taka metoda). Bardoz przyjemna gra w klimatach czystego fantasy (ot chyba najbardziej denerwuja skaczace skrzynki ;P) ot kolejny znaczek polecam Wink

No moze skoncze ten biedny wyklad bo komu sie to bedzie chcialo czytac Twisted Evil

A w paper and pencil Rpgi tez lubie pograc (a jak ) tylko zwykle klopot z ekipa ( icoz moj biedny kaplan sigmara rozwija sie bardzo powoli Wink , nie liczac postaci z innych systemow) . Takie pytanie za 5 punktow ma ktos w miare sprawdzona ekipe , lub ma ochote stworzyc jaka wspolna sesje z forumowiczow? :>

"Ludzie kiedys byli blizsi sobie, musieli bron nie niosla daleko"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mamusiu! Widzę, że mamy tu kolejną ofiarę spisku kosmitów, czyli gier online!
Ale cóż... własnych rodziców przeżyłam i się nie zaraziłam, to i Was tutaj przetrwam nieskalana Smile
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
MaTiUs

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŁ JEEEE Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Youlo

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gry online, to gram wyłącznie w połączenie RPG z RTS'em - Shattered Galaxy... GENIALNA jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: