Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jest super:)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fianna
Fanatyk :D

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:31 am    Temat postu: Jest super:) Odpowiedz z cytatem

Zaraz zapewne mnie ktoś będzie chciał zlinczować, więc nas wszelki wypadek nie dam po temu możliwości Cool, ale tak przyszło mi do głowy, że skoro w Awiarni jest temat F***żesz, gdzie można sobie do woli ponarzekać, to może założyć taki, gdzie można by zaafirmować, że jednak nie zawsze jest tak dotyłowo? Bo choć narzekanie to narodowy sport, to czasem nie ma do niego powodów. W sumie często to drobiazgi, ale zycie się składa właśnie z drobiazgów.
Tak jak ja mam teraz: co prawda siedzę już w pracy, ale jest fajnie, bo szanowni współpracownicy jeszcze nie przyleźli. Muzyczka fajna i głośno, jest spokój i fajnie. Kawa sie jeszcze nie skończyła:)
A dziś wcześnie wyjdę (tj. koło 18 ) i pójdę obwąchać zespół tańca irlandzkiego, który ogłosił nabór. A może mi się spodoba? Bo wymagania zdaje się spełniam.
Jest fajnie Smile przynajmniej na razie Smile
Smoku
Fan

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fianna: ty kotowata jestes ze zawsze (no moze nie zawsze ale czesto) pod prad wydarzen ?Smile Ale masz racje ... jest fajnie, zycie jest piekne a swiat kolorowy Smile

Wlasnie wychodze do pracy, wyspalem sie i nawet mialem chwile czasu by usiasc i wyrownac sobie energie. Jest dobrze i bedzie nawet lepiej Smile

Pozdrawiam optymistycznie - szczegolnie wszystkie marudy - pamietajcie to ze Wam zle jest wylacznie w Was a nie w otaczajacym Was swiecie - on tylko odpowiada na to co dzieje sie u Was w srodku Smile
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt moze moze powodowac nerwice, stany depresyjne i mysli samobojcze. Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj sie ze swoim psychiatra. Have A Nice Day Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maro

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ja się chętnie do tego tematu dołączę Smile I przede wszystkim pogratuluje pomysłu na temat :> Twisted Evil Mogę powiedzieć, że się wysypiam i kawę też mam, mimo, że jeszcze nie zrobiłem Razz Dziwna ciekawa rzecz, że w szkole mnie się całkiem podoba i aż miło jest chodzić do niej. Poznaje się nowych ludzi kolegów, koleżanki z ławki Smile Poza tym robie to co lubie i na tym zarabiam, więc ... hmm no cóż, niema na co narzekać :>
fianna

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smoku, trafiłeś w sedno z moją kotowatością, miau, mrauk! Od lat bliscy zwą mnie kotem/kicią/kocięciem i podobnie Smile
A z narzekaniem to tak jest, że złe rzeczy są łatwiej dostrzegalne i potrafią zagłuszyć dobre (no bo ciemna strona to szybsza jest od jasnej :>)a jak będziemy świadomie zwracać uwagę na to, że są i dobre rzeczy, to będzie się nam zyło przyjemnie. A o to przecież chodzi, nie Smile?
Kniaź

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest super, bo mam wolny dzień i nic nie muszę robić. Cool Very Happy
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Youlo
Wściekły fan :)

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurka, jak już takie superanckie supery wymieniacie, to powiem, że radochę mam, bo dziś w końcu do konkretniej roboty idę, poza tym już jutro położę łapki na własnym, prywatnym laptopie Toshiba Satellite (czy jak go się tam pisze). Twisted Evil
Więc generalnie to fajowo Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Smoku
Fan

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fianna: feel the power od the Dark Side ... together we will rule the galaxy Razz

I tym optymistycznym a jakze akcentem ... Razz
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt moze moze powodowac nerwice, stany depresyjne i mysli samobojcze. Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj sie ze swoim psychiatra. Have A Nice Day Razz

Ostatnio zmieniony przez Smoku dnia Wto Lut 20, 2007 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kniaź

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wieczorkiem idę na piwo z pewną sympatyczną panną. Very Happy Cool
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Faza
Administrator

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest super, bo jestem na prochach i migdałki mnie nie bolą! Very Happy
mizra

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest super, bo jadę na prochach i mam ograniczoną świadomość. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dragonow
Bywalec

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest super, zarówno w szczegółach jak i w calości Wink, wreście po sesji ( i spora szansa ze zaliczyłem wszystko tylko z jednym są wątpliwości), praca własna napisana w stopniu wystarczającym aby zaliczyć, praca pisana za forse też, wreście wolny czas znowu, poznałem rewelacyjną kobietę i już spędzamy ze sobą 3 tydzień i rozwija się wyjątkowo pozytywnie, już prawie wyzdrowiałem, nawet troche forsy wpadło w kieszeń...
No życ nie umierać Very Happy

"Ludzie kiedys byli blizsi sobie, musieli bron nie niosla daleko"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Rebbe Kriegstein
Wściekły fan :)

Skąd: Chateau de Jasnodworska, tymczasowo zameldowany w Nienacku

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest, super! Dancing

Jest super, bo... Ech, idę rzucić ptakiem Brick wall Confused
Desire

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja też mam ostatnio super..w szkolnym laboratorium jest zajefajnie, hoduję sobie własne prywatne kolonie gronkowców, dzis udalo mis ie zarobic parę groszy..juppppiee, bede mogla pojsc na wydzialową impreze w piatek hehe, poza tym moje zycie prywatne dostalo ostatnio kopa na przod, za tydzien w laboratorium pogrzebię w glistach ludzkich a za trzy tygodnie - prosektorium..juz sie nie mogę doczekać!!!!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Smoku
Fan

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm ... a na dzis beda jakies super deklaracje ? Smile
Powrót do góry
fianna

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czyż nie wystarczającym powodem do radości jest fakt, że dziś środa i do weekendu coraz bliżej? Poza tym, wiosennie tak jakoś Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 115, 116, 117  Następny
Strona 1 z 117

Skocz do: