Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Basen
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Youlo
Wściekły fan :)

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smoku, ja myślałem, że tylko ja mam tak przegwizdane, że o tej porze na nogach jestem Very Happy

("Poranne ptaszki to stworzenia chore na umyśle!")
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Smoku
Fan

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Youlo: powiem ci cos jeszcze ... wlasnie sie zastanawiam czy nie pojsc na godzinke na basen przed wyjsciem do pracy Razz

Pozdrawiam rozswiergolony ...
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt moze moze powodowac nerwice, stany depresyjne i mysli samobojcze. Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj sie ze swoim psychiatra. Have A Nice Day Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Youlo

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na basen? Ja właśnie z basenu wróciłem! (nota bene właśnie na basenie pracuję)
Kurka, jak to się ludzkie losy plączą Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Smoku
Fan

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ... skonczmy ta dygresje basenowa bo nam zaraz MoRderator da po glowach Razz
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt moze moze powodowac nerwice, stany depresyjne i mysli samobojcze. Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj sie ze swoim psychiatra. Have A Nice Day Razz
Powrót do góry
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie łazicie na basen. Zbieram info o dobrych miejscówkach. Też bym poszedł sobie popływać. Chociaż w sumie patrząc na słoneczko za oknem to mam ochotę pójść na Cytadelę się poopalać. Very Happy
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kniaź

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostiumy kąpielowe są sexi. Mnie to strasznie kręci. Ten materiał, z którego zwykle są robione jest wprost genialny w dotyku, mrrauuu. Very Happy Very Happy Koronki niech spadają na bambus. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Desire

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, ja też kocham pływać..jest w Ursusie ciekawy basenik..tylko na starym Ursusie, na granicy osiedli Stare Skoroszei Czechowice, na terenie stadionu RKS Ursus. Co polecają? Jacuzzi sztuk dwa, zjeżdżalnia, 3 rodzaje hydromasażu, duży basen 25 m, mały basen rekreacyjno wypoczynkowy, możliwość pobrania za free płetw, można pływać w masce i z rurką, można poskakać, tylko trzeba zgłosić to ratownikowi/czce, po 17 sauna gratis i co najważniejsze, nie sypią tak dużo chloru w porównaniu z innymi basenami. Wjazd 5 zł za 45 minut każda przekroczona minuta kosztuje 10 groszy. Dojazd najlepiej E-5, 405, 177 bo one stają przy basenie niemalże, ale jak komu nie pasuje, to czymkolwiek co dojeżdża do Ursusa, tylko przy tym czeka mały spacerek. A swoją drogą Youlek, na którym basenie u Ursusie pracujesz? Pewnie na Niedźwiadku??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kniaź

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja łażę na basen na Polną. To świetne miejsce, najważniejsze że NIE MA chloru. Woda jest ozonowana i dzięki temu nie śmierdzi. Poza tym jest bardzo czysto w porównaniu z innymi basenami, na których byłem. Mamy standard: hydromasaż, jaccuzi, zjeżdzalnia. No i jest dobry dojazd, basen jest tuż przy Metro Politechnika.

Natomiast latem najlepsze rozwiązanie to basen przy Inflanckiej. Od maja czynna jest odkryta pływalnia. Cena to 10 zł (studencki) i 15 zł (normalny) za CAŁY DZIEŃ. Smile Cały dzień można się opalać, pływać i co najważniejsze w cenie można też wejść na duży basen kryty, który jako jeden z niewielu ma 50m długości. Są zjeżdżalnie i jaccuzi, wypożyczalnia sprzętu sportowego, boisko do piłki plażowej i budka z hamburgerami i zimnymi napojami. Niestety jest chlorowany.
Powrót do góry
Youlo

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Desire, pracuję na Skalarze na RKS Ursus Very Happy

Kniaź, a co powiesz na to, że ja na oba baseny na Ursusie mam wejście za darmo i mogę korzystać ile chcę? Ma się ten pracowniczy przywilej Cool
Kniaź

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesz się Youlo. Powiem Ci tyle, że mi by się nie chciało zapychać do Ursusa na basen. No chyba, że mielibyście tam jakieś super atrakcje, Aquapark, albo cuś takiego. Cool
Powrót do góry
Desire

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sauna gratis nie łaska?? Youlek cieszy mnie to, że właśnie u mnie pracujesz Smile tamten drugi basen jest nieciekawy.
Powrót do góry
Tyśka
Lew forumowy

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego czasu chodziłam na Potocką. Ponoć fajnie też jest na bemowskim Pingwinie czy innym zwierzaku;)
W ogóle to od września tamtego roku ciągle sobie obiecuję, że zacznę regularnie chodzić popływać... I jakoś mi nie wychodzi:P
Powrót do góry
Desire

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyśka, radzę płynnie wprowadzić pływanie w nawyk..pływanie to bardzo fajna sprawa..relaksuje, odświeża, regeneruje siły.
Powrót do góry
Tyśka
Lew forumowy

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego to mi nie musisz mówić:) Jakbym miała ostatnio czasu więcej, a jeszcze ktoś by mnie wykopał z wyra w sobotę rano to bym chodziła.
Ja bardzo lubię pływać, więc jak już idę na basen to potem mi się wyłazić nie chce. Wf na studiach - wzięłam basen. Trener chciał mnie nawet do sekcji, ale mu podziękowałam. Się nawet pochwalę bezczelnie, że miałam niezłe wyniki, bo byłam zaraz po najlepszych facetach w grupie. Więc albo to ja jestem dobra, albo oni byli kiepscy;)
Powrót do góry
Desire

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe nieskromnie powinnaś oznajmić, że jesteś dobra Smile a ja wolę na basen chodzić wieczorami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: