Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki strój na motocykl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti
Wierny fan

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 2:55 pm    Temat postu: Jaki strój na motocykl Odpowiedz z cytatem

Potrzebny jest mi damski strój motocyklowy . Zastanawiam się, gdzie powinnam czegoś takiego szukać. Chciałabym by było to już coś konkretnego a bedzie to mój pierwszy sezon motocyklowy. Podpowiecie gdzie tego szukać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
Lew forumowy

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach, dbanie o bezpieczeństwo powinno być priorytetem. Nie tylko odpowiednie ubranie czy kask, ale także np. lokalizator gps jest czymś wartym uwagi. Ja np. w swoim motocyklu posiadam urządzenie - https://spy-center.pl/lokalizator-gps-t16-do-roweru-quada-ukryty-w-lampie-p-523.html polecam takie rozwiązanie, ponieważ już raz uratowało mnie przed stratą sprzętu. Dzięki niemu, policja bardzo szybko namierzyła miejsce gdzie znajduje się mój motocykl i przy okazji złapała sprawców tego czynu.
Powrót do góry
Mnarowicz
Zielony

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepsza będzie jakaś skóra Smile
Powrót do góry
Kwiatuszek
Fan

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni stój do motocykla jest ważny- wiadomo. No, dobrze... A przykładowo części, gdzie kupujecie do swojego sprzętu? Bo właśnie poszukuje opony do motocykla i zastawiam się gdzie mogę kupić coś solidnego? Czy kojarzycie stronę motobros.pl ? Bo w sieci wpadłam na taką stronę i mają tam właśnie opony, dętki, a nawet zestawy naprawcze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: