Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

koncert zespołu Gehsemane 25 05 2007
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el Caballo
Koń forumowy

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 5:49 pm    Temat postu: koncert zespołu Gehsemane 25 05 2007 Odpowiedz z cytatem

Trochę późno o tym piszę, ale może jeszcze zdążycie Wink Dziś w Progresji zagra Gethsemane, zespół poruszający się w klimatach hardrockowych z lat 70 z lekkimi dodatkami progressive. Z gitarzystą pogrywałem sobie kiedyś jeszcze w czasach licealnych, wtedy też uwielbał Deep Purple Wink
Wstęp wolny. Jeśli nie macie innych planów,przybywajcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faza
Administrator

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info. Niestety czytam to właśnie w momencie, gdy powinienem być na koncercie.

W kwestii formalnej, przypominam, że forum Koncerty przeznaczone jest dla wątków o koncertach Viridian (podobnie jak cały dział Zespół). Wszelkie informacje dotyczące innych wykonawców/imprez/itp. proszę umieszczać tutaj.

Dzięki!
el Caballo
Koń forumowy

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups sorki poprawie się Wink

a w ogóle to się nieźle zrobiłem ...otóż to nie był koncert tylko DVD release party... niestety zbyt malymi literkami na plakacie to napisali Wink heh no ale obejrzalo sie obrazki, napiło browara (wszyscy poza mną bo akurat kierowałem) i grzecznie o dziesiątej wieczorem do domu Laughing

swoją drogą ciekawa tendencja - zespół znany jak na razie nielicznej grupie osób już sobie wydaje DVD wraz z pierwszą płytą (wszystko własnym sumptem). Oczywiście ktoś z zewnątrz to musiał dokapitalizować, niemniej jednak komu potrzebni majorsi? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Faza
Administrator

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak z promocją internetową - wszyscy to teraz robią, tylko nikogo to poza zainteresowanymi nie interesuje.

Ja bym doszukiwał się źródeł tendencji do wydawania własnych płyt w niskich kosztach nagrań i jeszcze niższych powielania. Można dziś stosunkowo łatwo wydać płytę. To sprzedać ją jest trudno...

... i do tego potrzebni są majorsi.
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może chodzi o coś innego? O powiew świeżości, umiejętności, zaciekawienie słuchacza, itp?? Przecież są zespoły, którym się udało. Najlepszym przykładem jest Riverside, za nimi chyba nigdy nie stali majorsi. Natomiast te kapele, za którymi stoją majorsi często są jednosezonowe. Nawet jak uda im się wybić z jakimś hiciorem, to po pięciu latach już mało kto o nich pamięta.
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Faza
Administrator

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kto tak naprawdę słyszał/słucha Riverside? Ja, na przykład, znam ich głównie z nazwy i dlatego, że się interesuję rynkiem. Mam wrażenie, że przeciętnemu zjadaczowi chleba na ulicy nazwa nic nie mówi...
mizra

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tego słucha... W mym wielkim mieście, gdzie niektóre (wydawałoby się popularne) zespoły grają dla 15 osób, Riverside ściągnęło ponad 300... Ale ostatnio coś sluch o nich zaginął... A zespół znam i to nie dlatego, że interesuję się rynkiem muzycznym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kniaź

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile przeciętny zjadacz chleba zna zespołów grających ciężką muzykę? Razz Zresztą nie tylko chodzi o rock. Przeciętny zjadacz chleba zna tylko to co mu pokażą w TV na transmisji festiwalu z Opola albo Sopotu - młodsi znają to co im pokaże MTV albi 4funTV. I tyle.

EDIT: Mizra ma rację. W czasach starej Progresji Riverside dawało dwa koncerty pod rząd i na oba był wykupiony komplet biletów.
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wraith
Fan

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam Riverside. Zacny zespół - jeden z moich ulubionych w tej kategorii muzycznej. Niedługo mają wydać singla - chyba w wakacje.
Wydaje mi się, że oni mają lepsze warunki do grania za granicą i nie za bardzo im sie chce juz u nas w Polsze.
KatAAK
Wściekły fan :)

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kniaź napisał:
A ile przeciętny zjadacz chleba zna zespołów grających ciężką muzykę? Razz Zresztą nie tylko chodzi o rock. Przeciętny zjadacz chleba zna tylko to co mu pokażą w TV na transmisji festiwalu z Opola albo Sopotu - młodsi znają to co im pokaże MTV albi 4funTV. I tyle.

EDIT: Mizra ma rację. W czasach starej Progresji Riverside dawało dwa koncerty pod rząd i na oba był wykupiony komplet biletów.

Oj, zdziwił byś się...
Teraz to wszystko poznaje sie ''pocztą pantoflową''...
-''A co tam masz''
-''A fajny tybetański hip-hop...''
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
el Caballo
Koń forumowy

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faza napisał:
Ale kto tak naprawdę słyszał/słucha Riverside? Ja, na przykład, znam ich głównie z nazwy i dlatego, że się interesuję rynkiem. Mam wrażenie, że przeciętnemu zjadaczowi chleba na ulicy nazwa nic nie mówi...

Jeśli nawet w tej chwili niewielu osobom nazwa Riverside coś mówi, to pewnie szybko ta sytuacja się zmieni.... zespół został zaproszony do supportowania Dream Theater na cześci europejskiej trasy, bodajże koło 12 koncertów, między innymi w Katowicach. Oczywiście nie potrzeba do tego żadnego majorsa - Dream Theater olali Warnera i ich labele - obecnie nagrywają dla Roadrunnera a Riverside jest w Mystic.

Akurat zresztą nie jestem jakimś megafanem tej kapeli, na koncercie w Stodole zdarzyło mi się przysnąć momentami Wink nie zmienia to faktu że pracują cieżko i mają szansę trochę zamieszać
Powrót do góry
Faza
Administrator

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko Riverside. Podoba mi się, że chłopaki się starają. Chodziło mi tylko o to, że tak naprawdę to nie osiągnęli jeszcze jakiegoś oszałamiającego sukcesu - grają głównie w takich miejscach, w których Viridian mógłby zagrać bez problemu, lub na festiwalach.

Akurat to, że na tym forum ludzie kojarzą Riverside nie jest dla mnie zaskoczeniem... Very Happy
Mopek
Fan

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faza...Bez urazy dla Ciebie i Viridian, ale....

http://www.riverside.art.pl/koncerty.html

Jeśli Viridian nie będzie mieć problemu z zagraniem na takich festiwalach z takimi gwiazdami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
el Caballo
Koń forumowy

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też życzę Viridianowi żeby grali jako support przed Dream Theater, albo żeby na jakimś festiwalu grali po Uriah Heep Razz
Powrót do góry
nightmare
Wściekły fan :)

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej przed, bo jak ludzie posłuchają Uriah to nie będą chcieli słuchać nic po nich:D tzn ja bym nie chciała:]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: