Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cenzura na Forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Księga skarg i zażaleń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenny
Fanatyk :D

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy tu się tylko o rzarciu do cholery rozmawia? oO''
Na skrzyżowaniu słów
Niewypowiedzianych
Gdzieś pomiędzy wierszami" (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Faza
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działu politycznego nie będzie.

Jak ktoś chce się wyzłaszczać na politykę, niech znajdzie sobie w tym celu inne forum. Nic tak wspaniale nie sprzyja kłotniom, jak dyskusje o polityce, religii lub piłce nożnej - więc tematy te są na nie (sorry Shady Wink).

Bardzo Was wszystkich lubię! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jenny
Fanatyk :D

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b-e-z s-e-n-s-u-!

To ja my mamy rozmawiać o czymś inteligętnym skoro polityka jest na nie, religia na nie, a piłka nożna to mnie za bardzo nie interesuje.... no ale bez przesady............
Niedługo będzie można rozmawiać tylko o kwaiatkach, pogodzie (chodź pewnie też nie bo kroś lubi desz a ktoś słońce i powód do kłótni gotowy) i o pierdzeniu w stołek........... --.--'''
Na skrzyżowaniu słów
Niewypowiedzianych
Gdzieś pomiędzy wierszami" (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Shady
Wierny fan

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurtka, Faza, złamałes mi moje gwiżdżące i żółto-czerwone serce Laughing
When I was grwing up you were the rock
In my life...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat polityczny jest po pierwsze: bez sensu i NIC nie ma wspólnego ani z muzyką ani z rekreacją.
Po drugie może spowodować za dużo flejmów, czego wolałabym na tym forum uniknąć.
Nie chcę rozmawiać tutaj o polityce, a wyzłaszczanie się na kogokolwiek, ani nie zmienia rzeczywistości, ani nie świadczy o dojrzałości mówiącego.
Najzwyczajniej w świecie węszę tutaj chęć do wyplucia swojego jadu w miejscu publicznym, na co pozwolić nie mogę. Plucia jadem nie będzie. Zjeżdżania ludzi - nie będzie, zwłaszcza, jeśli nie mają powiązań z tematyką forum.
Możecie powiedzieć, że sytuacja polityczna w kraju dotyczy nas wszystkich, przez co też naszego zespołu. Racja, ale chcę mieć jedno miejsce, gdzie nie muszę o tym pamiętać.

Nie będzie też tematów poświęconych rozważaniom dotyczącym: religii, mniejszości seksualnych i konfliktów na tle rasowym.

Udowadniać swoją wartość intelektualną możecie w inny, dowolny sposób.
Bardzo Was wszystkich lubię. (Sorry, Faza)... Razz
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
mink
Wierny fan

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadem pluje: tfu, tfu Very Happy

Przemowiliscie mi do wyobrazni w sprawie polityki, w sprawie religii i mniejszosci seksualnych - nie.
Zakladam, ze jestesmy ludzmi swiatlymi i o otwartym umysle.
Zreszta, mam po prostu nadzieje, ze poznam inny punkt widzenia, skonfrontuje go z moim, kto wie, zawsze moge sie mylic Cool (przepraszam, Maro :*)

Minczy blog: Reaktywacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mink napisał:

Przemowiliscie mi do wyobrazni w sprawie polityki, w sprawie religii i mniejszosci seksualnych - nie.

Zatem próbuję dalej - religia to w ogóle cos o czym się nie dyskutuje za bardzo, a juz na pewno nie na forum muzycznym.
mink napisał:

Zakladam, ze jestesmy ludzmi swiatlymi i o otwartym umysle.

To ja Ci zazdroszczę zaufania i przepełniającej serce nadziei... Razz Znając uzytkowników forum zaraz byłyby kłótnie.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Powrót do góry
Shady
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię sobie podyskutować aż pierze lecą. Ale ja rozumiem włodarzy tego forum, że pierza sobie tu nie życzą. I w sumie dobrze.

NIe do końca zgadzam się z Jenny, że poza polityką i religiami nie ma innych inteligentnych tematów do omawia. Chociaż sam uwielbiam politykować i przekonywac wszystkich dookoła, że Bóg istnieje:), ale jeżeli jest jasno określone, że na tym forum tego nie robimy, to ja się dopasowuję. W końcu ja tu jestem gościem.

Nie wyobrażam sobie, żeby do mnie do chałupy ludzie przychodzili i mówili, co i jak mam w tym domu robić.

Jako, że jestem osobą dość aktywną sportowo, a do tego mam nastawienie raczej arbitralne (arbitrażowe?) w tym sporcie z racji pełnionej funkcji to dla porządku zapytam czy ban na temat piłki nożnej ogranicza się tylko do tej dyscypliny sportu czy rozszerza się również na inne (skoki narciarskie, curling, tenis, itp...?).
When I was grwing up you were the rock
In my life...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mink
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, Leaf, forum jak dla mnie powinno byc jak najbardziej ogolne, poza watkami scislymi. Zeby z ludzmi, ktorych sie lubi, podzielic sie jak najwieksza czescia siebie.

A jezeli chodzi o zespol, to ruch w tematach nie jest az tak znowu wielki.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hadarniel
Fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zatem próbuję dalej - religia to w ogóle cos o czym się nie dyskutuje za bardzo, a juz na pewno nie na forum muzycznym.
....Zwłaszcza jak się ma mnie na pokładzie, co? Wink :*

Ja tam popieram zdanie Fazowca. Już miałam jeden wypadek na forum, ze wojna była przez wybory prezydenckie, bo sie okazalo, ze parę osób "ośmieliło się" zagłosować na PiS... Religia, wyznanie, poglady polityczne, to coś, o czym można podyskutować na żywo, przy piwie, kiedy każdy będzie chętny, nie na forum...
Wastin' the dawn
/~The 69 Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mink
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i racja.

Powrót do góry
Basstard
Wściekły fan :)

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może. Jest w tym sporo rozsądku, jadnakowoż... nie zmienia się zasad w trakcie gry. Nic nie było na ten temat w regulaminie.

Ech... fak it.
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dla mnie takie trochę oczywiste. Ma nie być kłótni
a wszyscy wiecie, jak zażarte kłótnie potrafią się u nas pojawiać. Ja nie otwieram na ten przykład tematu aborcji, choć mogłabym dużo się w nim nagadać. Nie ma to związku.
To wystarczy za wyjaśnienie, przynajmniej dla mnie.
To samo zresztą tyczy zmiany kolorków i czcionek.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Powrót do góry
mink
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inaczej:

Z zalozeniami tego forum sie nie zgadzam, ale jestem tu, powiedzmy, na Waszych zasadach.

The story is sad but true. Rzeczy ktore chce robic, bede robic gdzie indziej, a tu jestem dla Was.

Czego sie nie robi z milosci Smile))

Powrót do góry
Hadarniel
Fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są po prostu tematy do których zbierają się ludzie tematem zainteresowani, którzy CHCĄ o tym rozmawiać.
Bardzo chętnie porozmawiam o polityce z kimś przy piwku papierosku, bardzo chętnie pogadam o religii i wyznaniu (choć nie wiem do końca, czy opłaca się ze mną wdawać w teologiczne dyskusje, bo już mi ktoś kiedyś zarzucił, ze światopogląd niszczę ludziom i jestem gorsza niż Święta Inkwizycja)... ale ok.
Na forum sa jednak osoby, które nie chcą o czymś gadać, co potem prowokuje teksty typu: "To godzi w moje przekonania, gadajcie se o tym gdzie indziej".
I po co? Ustawmy się na piwko przyjadę do Warszawy 1 lutego i możemy iść pogadać w większej grupie. osobiście uwielbiam dyskusje konstruktywne, wymianę poglądów, to fajna sprawa. Wiec czemu nie? Ale na forum jakoś... nie wiem, nie pasuje mi to, a może mam uraz po tym politycznym temacie z innego forum.... :/ Ale uwierzcie, wojna była taka, ze chyba z 5 osób odeszło z forum (ale tam to akurat panował totalitaryzm i władza oświeconej administratorki z kompleksami, więc BLEH...). Tu i tak na serio jest zaj***ta wolność slowa...
Wastin' the dawn
/~The 69 Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Księga skarg i zażaleń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: