Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Noc Świętojańska/Noc Kupały/Oblewanie różnych okazji 2008
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Fan-Squad
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 2:50 pm    Temat postu: Noc Świętojańska/Noc Kupały/Oblewanie różnych okazji 2008 Odpowiedz z cytatem

Dobra, umówmy się, że w okolicy tego weekendu.
Niezłym pomysłem jest noc z 20 na 21 czerwca (pt-sb).
Nie wiadomo, czy uda sie załatwić jakąś wodę, ale wianki by były fajne.
Proszę wszystkich zainteresowanych o podanie swoich czasowych możliwości i pomysłów na miejscówkę.
Dziękuję.

P.S. Śpiewanie ogniskowe jest na nie! (Piszę to pomna na ogniskowych wyjców w Zarzęcinie, gdy wracaliśmy z Piotrkowa... brrr).
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Matka
Lew forumowy

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzcie jaka wrażliwa. Śpiewaniu ogniskowemu zdecydowane TAK. Bo niby gdzie mają sobie pośpiewac Ci, których na estradę nie wpuszczą, a rozpiera ich wewnętrzna potrzeba powydawania z siebie głosu? Śpiewanie przy ognisku, nawet kiepskiej jakości, buduje klimat i pozostawia po sobie niezapomniane wspomnienia. Nie mozna być takim paskudnym stworem i zabraniać robic innym to co my robimy, tylko dlatego, że byc może robią to gorzej. I jesli teraz ktos odpowie, że niech sobie śpiewają w łazience, to niechaj wie, że to tez nie zawsze jest możliwe. Ja od razu, gdy tylko próbuję, słyszę: nie wyj! A jak żyję nikt mi tego nie powiedział przy ognisku. Ja tam na zadne ognisko niestety się nie wybieram, ale może są inni, którzy mieliby ochotę pozawodzić sobie wpatrzeni w ogień.
Powrót do góry
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 5:17 pm    Temat postu: Re: Noc Świętojańska/Noc Kupały/Oblewanie różnych okazji 200 Odpowiedz z cytatem

LeafOfSteel napisał:
P.S. Śpiewanie ogniskowe jest na nie! (Piszę to pomna na ogniskowych wyjców w Zarzęcinie, gdy wracaliśmy z Piotrkowa... brrr).

Przecież już pisałem, że w Noc Kupały przy ognisku się tańczy nago, a nie śpiewa. Very Happy

W kwestii terminu optuję za nocą 20-21, albo 21-22. W środku tygodnia nie mogę. Jeśli chodzi o miejscówkę proponuję Las Młociński. Są tam miejsca na ognisko (jak łaziłem tam rok temu, to nawet drewno było już nazbierane). Jest też blisko do Wisły, gdzie będziemy wrzucać wianki i tych, którzy nie będą chcieli tańczyć nago. Very Happy
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Savil
Wściekły fan :)

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kniaź - O, brzmi dobrze. Napisz coś bliższego o lokalizacji upatrzonego przez Ciebie miejsca. Jest tam koniczyna czy inne splatalne kwiatki?

Matko - ja uwielbiam śpiewać! Zwłaszcza przy ognisku, gdy inni mnie zagłuszają. Podwójna korzyść - śpiewam i nie słyszę ^.^' Ale nie muszę tak koniecznie, jedni do monitora piją, inni śpiewają... Wink

Termin - 20/21 brzmi dobrze. Mam czas. Już widzę, jak Oki nie będzie chciała tańczyć nago, żeby tylko ją do wody wrzucić Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizra

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mam pytanie natury technicznej: czy stamtąd można w nocy prawie bezproblemowo dojechać na Centralny? Bo się pojawil fajny ciapąg (chwala temu, kto wymyślil wakacyjne godziny ciapagow:D) i chcialabym przyjechać, a jednocześnie w sobotę do pracy się nie spóźnić (zabić tego, kto mi ustawil grafik od 9...).
Powrót do góry
Kniaź

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc, plan wygląda tak:
Mapka
Teren z zaznaczonymi miejscami na ogniska, łąką, lokalizacją przystanków autobusowych, stacjami benzynowymi, McDonaldem, MarcPolem.
Nie pamiętam, czy na tamtej łące rośnie koniczyna - z tym, może być trochę kłopotu. W każdym razie jakieś zielsko się znajdzie. Very Happy
W skali Warszawy wygląda to tak:
Google Maps
Dojechać można autobusami: 181, 103, 106, a wrócić N41. N41 ma pętle obok lasu, można też się nim zabrać spod McDonalda. Jeśli chodzi o dzienne, to najlepiej dojechać 181 z pl. Wilsona (ma tam pętle).

Nie mam pojęcia ile tam będzie ludzi. W każdym razie, na pewno nie będzie takiego motłochu jak na Kabatach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fixxer
Wierny fan

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm. Zakurfakerbistyczny pomysł, tylko musiałbym w sobotę dotrzeć jakoś na 8 rano na uczelnię, bo mam dwa egzaminy (System Eliminacji Studentów Jest Aktywny:/).

Jeżeli uda mi się nauczyć do egzaminów przed piątkiem wieczór to piszę się na imprezę. Jeżeli nie , to nie mam wyjścia:/

natomiast z soboty na niedzielę mam już zarezerwowany czas, więc to na 100% odpada. Będę się więc uczył...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Oki

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki sama się do wody wrzuci. Może nawet wrzucić się nago po odprawieniu rytualnych tańców Wink
Miejscówka mi się podoba. Natomiast czasowo przewiduję pewne komplikacje. W piątek mianowicie mam robotę do 22, docierałabym więc bardzo późno i bardzo spóźniona. A na sobotę mam zasadniczo inne plany i choć byłabym skłonna z nich zrezygnować to z niechęcią rozmiarów Oceanu Spokojnego :/

Pozostaje próba zagadania z kimś kto w piątek pracuje na wcześniejszą zmianę i wybłaganie zamiany. Gwarancji sukcesu nie ma, ale spróbować warto...

A ognisku bez śpiewów??? No way!Razz

Whatever doesn't kill you, simple makes you... stranger.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Savil

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to piątek wieczór. Starajcie się, trzymam kciuki za wszystkich ^.^
Kniaź - przydałoby się opracować jakiś dojazd zbiorczy - spotykamy się wszyscy gdzieś o którejś i jedziemy razem.
Kniaź

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dojazd zbiorczy, to ja kończę robotę o 17, idę do domu coś wszamać i mogę jechać. Ustalcie jak Wam pasuje Very Happy Gdyby ktoś miał wolne popołudnie, to może pojechać wcześniej i zająć miejscówkę. Co prawda to nie Kabaty, ale ludzi niestety, też pewnie trochę będzie.
Jeśli chodzi o miejsce spotkania, to proponuję pl. Wilsona: w metrze, albo na przystanku 181. Obok metra jest sklep z dobrym zaopatrzeniem alkoholowym, a po drodze na przystanek mija się piwniczkę z winami. Najlepiej tu zrobić zaopatrzenie, bo jednak do MarcPola z lasu jest kawałek drogi.

A propos kąpieli - przypominam, że to Wisła. Jeżeli ktoś chce, żeby mu wyrosło kolejne odnóże, to może spróbować. Twisted Evil
Powrót do góry
nightmare

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nago to ja potańczę ale dla jednego samca;)

jak ktoś pilnie będzie potrzebował noclegu mogę zapytać czy mogę przenocować na działce(ilośc miejsc ograniczona, działka 15 minut spacerem od wskazanego przez Kniazia miejsca). Tylko powiedzcie ile osób by chciało:)
Savil

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightmare: Hmmm. Zapytam i ew. zaklepuję 2 miejsca, jeśli można ^.^
Desire

PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja odpadam..w sobotę pracuję i nie jestem w stanie wziąć wolnego..no chyba, że sie skały zesrają brzydko mówiąc..

Czy ktoś mimo piątkowej imprezy jest chętny na ognisko na Kabatach?? Będzie ogromne fireshow Smile nie ma wody ale możemy wianki puścić z dymem Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra. Park Młociński. Bomba. Nigdy tam nie byłam, ale się zjawię.
Co prawda miejscówki ogólnodostępne sa dla mnie przerazające z uwagi na moją niską tolerancję na przypadkowe bydło, ale...
A w sobotę chyba się wybiorę na Vampiriadę...
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Tsumi
Wierny fan

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej by pasowała Wisła w okolicach Siekierki-Sanktuarium. Tam też jest fajnie. Młociny to dla mnie trochę daleko.
Ale noc z piątku na sobotę pasuje.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Fan-Squad Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: