Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Genesis I koncert zeszłoroczny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Inne zespoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nightmare
Wściekły fan :)

PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 10:08 pm    Temat postu: Genesis I koncert zeszłoroczny Odpowiedz z cytatem

Wiem, kiedyś pisałam o tym już, że byłam, że byli cudowni i że ach i och. Dzisiaj mam do powiedzenia tyle, iż posiadam(tata dostał ode mnie na urodziny) koncert GENESIS z rzymu, udentyczny jak ten z chorzowa!
Pamiętam, że była rzesza ludzi, którzy chcieli zapis tego koncertu. To wydanie jest 3płytowe, każda płytka dwuwarstwowa. Jeśli uda się przegrać i będzie działało, to czy są osoby, które nadal chcą ten koncert. Zaznaczam, że to DVD i zapis video, a nie ścieżki dźwiękowej, którą można było kupić po chorzowskim koncercie.
Dajcie znać proszę tutaj.
A moderatorów proszę o pozostawienie tego posta lub skierowanie mnie, gdzie mogę go przenieść jeśli nie pasuje( w końcu Genesis to inna kapela;) ).
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam obiekcje. Ten temat to otwarta propozycja piracenia. Może nie na widoku, proszę. Ale zostawię decyzję Fazie.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rebbe Kriegstein

Skąd: Chateau de Jasnodworska, tymczasowo zameldowany w Nienacku

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Khem, "dozwolony użytek", khem. Nie w porządku, ale zgodnie z prawem - znamy się. Durna lex, sed lex. Rolling Eyes
nightmare

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nin, kiedyś temat był tu poruszany i nikt nie miał nic przeciwko. Żeby nie szukać i nie robić bajzlu pod karą zniknięcia tego tematu założyłam. Jeśli się nie spodoba- trudno. Ale nie dotrę do większości osób, z którymi rozmawiałam po koncercie.
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie czujesz, że takie ogłoszenie na forum muzycznym jest nieco nie w porzadku?
Jeśli nie czujesz, to nie mam pytań. Do załatwiania takich spraw (bo przecież sama święta nie jestem, więc nie będę robić z ryja cholewy), jest zawsze priv, albo inne sposoby komunikacji.
Po prostu nie wiem, czy chciałabym kiedyś przeczytać na własnym forum :"Hej ludzie, kupiłam właśnie płytę/DVD Viridian, komu przegrać?"
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nightmare

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu wdaje się dyskusja różnicy między CD a DVD to raz, a dwa, póki nie wydacie płytki za 110zł to możesz spać spokojnie. Ale ok, możesz usunąć. Z tymże pamiętam aż jedną chętną osobę więc pytaj całej reszty.
A co do prv, można by zrobić "wyślij do wszystkich", bo jest nas sporo. Finito:)
Faza
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam obiekcje do całej sprawy i nie wydaje mi się, żeby to był właściwy użytek forum. Tyle ode mnie. Zamykam temat. Zostawię go, by ludzie mogli zapoznać się z całą sprawą, a potem skasuję.

Ostrzegam zarazem na przyszłość, że kolejne pojawienie się podobnych tematów spotka się z kasowaniem bez ostrzeżenia. Znacie moje poglądy na ten temat, więc nikt nie powinien być zaskoczony.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Inne zespoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: