Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Święta :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drewkens
Zielony

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za ciekawe porady Smile Z całą pewnością przydadza mi się one Wink
Kozka
Lew forumowy

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Wy również, podobnie tak jak ja, lubicie samodzielnie przygotowywać wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby świąteczne? Mi w zeszłym roku w sklepie Happenings.pl udało się kupić naprawdę bardzo fajne bombki styropianowe. Wspólnie z dzieciakami je pomalowaliśmy i ozdobiliśmy wstążkami oraz cekinami Smile Wyszło przepięknie Smile
CyCyK
Zielony

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym dodatkiem do świątecznego prezentu mogą być znaczki indywidualne Smile Każdy domownik dostałby swoj specjalnie zaprojektowany znaczej, jak fajnie to brzmi Very Happy? Moim zdaniem bombowo Smile Zwłaszcza, że taka opcja naprawdę nie jest droga, a może wywolać wiele uśmiechu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefpkjfal83f
Zielony

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna akcja, zapisuje się
Resma
Zielony

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja polecam zajrzeć na https://misteromilano.pl/zele-budujace/683-builder-gel-clear-indurente-ultra-led.html bo może się okazać, że właśnie to będzie idealnym pomysłem na świąteczny prezent Wink Wcale nie trzeba spędzać niewiadomo jakiej ilości czasu na poszukiwaniach, trzeba tylko wykazać się odrobiną sprytu Smile Sklep oczywiście polecam, bo mają bardzo dużo fajnych produktów do paznokci, ale nie tylko!
Powrót do góry
olcia_i_tolcia
Zielony

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham święta i aż nie mogę doczekać się ich nadejścia. Ze sprzątaniem to osobna kwestia :p
Powrót do góry
Boszczyk
Zielony

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię już doczekać się tego okresu, mimo że jest dla mnie dość intensywny. Od kilku lat sprzedaję choinki żywe, co daje mi dużą satysfakcję, wprawiając w świąteczny nastrój. Już teraz dzięki https://www.choinki.pl/ mogę złożyć zamówienie, tak by od grudnia już sprzedawać choinki na moim straganie targowym. Lubie patrzeć jak ludzie są szczęśliwi wybierając drzewko dla siebie.
Powrót do góry
kejti
Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie życzenia składacie sobie na święta? Korzystacie z gotowych wzorców dostępnych w internecie, na przykład na stronie https://zyczeniowo.pl/ czy raczej wolicie składać życzenia od serca? U nas w rodzinie to różnie bywa - z reguły rozsyła się życzenia gotowe, a ustnie składa się takie od serca Smile
Powrót do góry
hyrbatkazChin
Zielony

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, moim zdaniem dobrym prezentem na święta może być biżuteria! Oczywiście dla żeńskiej części rodziny Smile Np taki złoty pierścionek z rubinem to moim zdaniem bardzo dobry pomysł Wink Świetnie wygląda, a wcale nie jest tak drogi jak mogłoby się wydawać Smile
Powrót do góry
ymon
Zielony

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak idą święta to idą też prezenty Smile Ja sobie zażyczyłam nową parę butów którą znalazłam w sklepie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html . To po prostu miłość od pierwszego wejrzenia Smile
Powrót do góry
Kwiatuszek
Bywalec

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem wypłapaczem okazji Very Happy. Szperałam w sieci i odkryłam w sklepie malahit.pl super produkty w niesamowitych cenach. Planuję więc kupić tam kilka produktów, które będę mieć już na prezent dla siostry i mamy na święta. Wybrałam już trwały lakier do paznokci 61 – Rich Color Nail Lacquer Golden Rose http://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product , którego łatwo się aplikuje i ma śliczny kolor. A wiecie, że dodając teraz do koszyka produkt Golden Rose i przykładowo Maskarę od Como Milano, Pomadkę od Como Milano, Puder od Como Milano, Krem Floslek Anti Acne, pozostałe marki zostaną przecenione o 50%
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: