Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akordy Słów czyli Rock-Metal Symfonicznie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 4:29 pm    Temat postu: Akordy Słów czyli Rock-Metal Symfonicznie Odpowiedz z cytatem

W dniu 22 maja o godz. 20.00 w Amfiteatrze Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli odbędzie się pierwszy i jedyny taki koncert w Polsce, w którym twórczość zespołu hard & heavy została w całości zaaranżowana na orkiestrę symfoniczną i chór i wyreżyserowana w formie opowieści muzycznej.

To niezwykły projekt, którego premiera w listopadzie 2008 roku była jednym z największych wydarzeń muzycznych w naszym kraju, a informacje o nim dotarły także poza jego granice.
AKORDY SŁÓW to spectrum w wersji symfonicznej twórczości legendy polskiego Rocka GRZEGORZA KUPCZYKA i jego dokonań oraz dokonań jego zespołu CETI, który w tym roku obchodzić będzie 20 lecie swojego istnienia, przygotowana w owocnej współpracy z muzykami Filharmonii Kaliskiej, chórem dziecięcym szkoły muzycznej I i II stopnia w Kaliszu i dyrektora Filharmonii i dyrygenta ADAMA KLOCKA.
W koncercie tym bierze udział około 100 wykonawców. Do udziału w koncercie został zaproszony także gość zagraniczny- Ien Parry.

Ceny biletów:

- 35 zł - do 25 kwietnia,
- 40 zł - od 26 kwietnia,
- 45 zł - w dniu imprezy.

Wybiera się ktoś? Very Happy
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
nightmare
Wściekły fan :)

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba mi szkoda kasy.. coś sie strasznie cenią :/
Kniaź

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nightmare napisał:

Shocked Shocked To jest drogo?

Biorąc pod uwagę, że przyjedzie tu z Kalisza cała orkiestra rzekłbym, że to jest śmiesznie tanio. Te 100 osób, które wystąpi, nie robią tego za darmo. Gdybyś chciała posłuchać samej orkiestry w Filharmonii, to musiałabyś zapłacić około 50 złotych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Rebbe Kriegstein

Skąd: Chateau de Jasnodworska, tymczasowo zameldowany w Nienacku

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nightmare napisał:

Niektórym się już chyba w ogóle poprzestawiało. Może powinno być za 10 złotych? Evil or Very Mad
nightmare

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rebbe Kriegstein napisał:
nightmare napisał:

Niektórym się już chyba w ogóle poprzestawiało. Może powinno być za 10 złotych? Evil or Very Mad

Przede wszystkim, Kastorze, wypraszam sobie "niektórym". a po drugie nie gustuje w czymś takim i na pewno nie dałabym tyle. Zważywszy na to, że nie mam sponsorów czy kasy.. jak macie i lubicie coś takiego to przecież nie bronie.. Evil or Very Mad
Rebbe Kriegstein

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale "strasznie się cenią" to nie jest coś co sugeruje "o, tani koncert, ale i tak nie mam kasy", ani "o, tani koncert, ale w zasadzie nie podoba mi się pomysł, nie dam tyle nawet za to". Ewidentnie po Twojej wypowiedzi widać, że oczekujesz, iż koncert na 100 wykonawców będzie tańszy, za... ile, właściwie? 20 złotych? 15, 10? Bo 35, to już "och, cenią się".

Ten koncert spokojnie mógłby kosztować 120 zeta i nikt nie powinien kwęknąć nawet. Jakby kosztował 200+ można byłoby zacząć się zastanawiać czy aby nie jest ciut drogawo.

Ale 35 złotych jest śmiesznie tanio, a nie "coś się strasznie cenią". Więc tak, Polakom ogólnie, w kwestii cen biletów koncertowych, w dupach się poprzewracało. Przykro mi niezmiernie, że Ty również zaliczasz się do tego grona.

Najlepiej zapytaj Ninę i Fazowca jak finansowo się ma Viridian i co sądzą o "strasznie drogich koncertach za 35 zeta". A jeśli miałaś na myśli nie to, że wykonawcy niby "drą kasę" z chętnych do posłuchania orkiestrowych wykonań CETI, a tylko to, że Cię nie stać, albo nie jest to cena dla Ciebie, bo nie dałabyś tyle (nie podoba Ci się na tyle, żeby taką cenę zapłacić), to bardzo niedobrze sformułowałaś zdanie i nadepnęłaś mi na odcisk.
nightmare

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi, że nadal nie wiesz, co oznacza to u mnie.. jest to DLA MNIE(przeliterować?) za dużo za TAKĄ muzykę.. idź sobie na to nawet za 500zł, ja się nie wybieram. Nie znamy się na tyle żebyś Ty mi robił wywody ani ja Tobie, więc...
Nadal będę chodzić na tańsze koncerty, które MNIE SIĘ podobają, i nadal będę odkładać na koncerty, które DLA MNIE są tego warte. Ten nie jest, czy się to mi podoba czy nie.. czy komukolwiek innemu

Rebbe Kriegstein napisał:
Polakom ogólnie, w kwestii cen biletów koncertowych, w dupach się poprzewracało. Przykro mi niezmiernie, że Ty również zaliczasz się do tego grona.

miło mi, że śledzisz moje wizyty na koncertach i wiesz, że za koncert czy jakąkolwiek inną imprezę która mi się spodoba dam więcej.. Rolling Eyes

i nie tylko ja deptam po odciskach...
fianna

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale "nie lubię takiej muzyki i dlatego nie zapłacę za koncert" to jedno, a "strasznie się cenią" to zupełnie inne podejście. Pierwsze jest Twoim subiektywnym odczuciem, kwestia Twojego gustu. Masz prawo wybierać takie koncerty jakie lubisz. Ale "strasznie się cenią" brzmi nieładnie. Nie szanujesz muzyków, choć zapewne nawet nie znasz ich twórczości. I podejrzewam, że ten cień pogardy tak wkurzył Kastora i w zasadzie się nie dziwię.
a 35 zeta za koncert to nie jest dużo, zapewniam Cię. Tym bardziej za koncert, gdzie muzyków jest wielu (czytaj: orkiestra)

Ostatnio zmieniony przez fianna dnia Wto Kwi 14, 2009 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Rebbe Kriegstein

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fianna napisał:
Masz prawo wybierać takie koncerty jakie lubisz. Ale "strasznie się cenią" brzmi nie ładnie. Nie szanujesz muzyków, choć zapewne nawet nie znasz ich twórczości. I podejrzewam, że ten cień pogardy tak wkurzył Kastora i w zasadzie się nie dziwię.

Exactly. "Strasznie się cenią, jakby było za co wydać tyle pieniędzy", dokładnie tak to brzmiało. "Jakby było za co" i "tyle pieniędzy". Pogarda dla muzyków zmieszana z totalnie już przewróconym pojęciem o należytych cenach koncertów. Mad

Cytat:
a 35 zeta za koncert to nie jest dużo, zapewniam Cię. Tym bardziej za koncert, gdzie muzyków jest wielu (czytaj: orkiestra)

To jest śmiesznie mało i jest to spora okazja. Ale nie, "strasznie się cenią".

EOT, nie chce mi się o tym więcej gadać.
Nath

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, żeby nie to miejsce (nie przepadam)... z kasą marniutko, chyba że zwrot podatku będzie, względnie zapomoga pt. "daj matka na koncert".

Kto umie pogo? A kto umie POGOniniego! xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie bym się wybrała. Zobaczymy, czy będę miała fundusz. jeśli tak, to jak najchętniej. Jak dla mnie, to dość mało się cenią. Spodziewałam się, ze będzie drożej.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kniaź

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już za tydzień koncert. Smile

Na zachętę klip z koncertu w Kaliszu:
http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/ceti-stolen-wind,254454

Mi się podoba. Very Happy
Powrót do góry
Faza
Administrator

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wiem już na pewno, że mnie nie będzie. W piątek gram w Warce z Wiarą.
Oki

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kot też się nie pojawi. Tam ani na żadnej z innych świetnie zapowiadających się imprez tego dnia, ponieważ jest chory i lekarz kazał mu nie opuszczać legowiska :/

Whatever doesn't kill you, simple makes you... stranger.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nath

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faza napisał:
Niestety, wiem już na pewno, że mnie nie będzie. W piątek gram w Warce z Wiarą.

W "Przechyłach" byście zagrali <marzy>.

Kto umie pogo? A kto umie POGOniniego! xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Inne zespoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: