Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy taka praca sie oplaca?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
Zielony

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 9:08 am    Temat postu: Czy taka praca sie oplaca? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Potrzebuję trochę informacji o tym rodzaju zatrudnienia w charakterze - opiekun osób starszych w Niemczech. Czytałem nieco o tym typie zatrudnienia na rozmaitego rodzaju stronach i forach. Ponoć opiekun osób starszych w Niemczech http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy jest nieźle opłacanym zajęciem. Na różnego rodzaju grupach dyskusyjnych udało mi się znaleźć nawet miesięczne stawki. Internauci piszą, że jest się w stanie zarobić od 900 do 1700 Euro za miesiąc. Jest to niezła stawka, która by mi pasowała. Natomiast nie mam pojęcia, skąd się bierze tak spora rozbieżność wynagrodzeń. Czy to zależy od agencji pracy, z którą wyjadę jako opiekun osób starszych? Czy może są inne czynniki, które mają na to rzutują. Będę zobowiązany za komentarz osób, które pracują w tym zawodzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: