Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zizu
Bywalec

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 12:33 pm    Temat postu: Re: Sklep z wyposażeniem do gastronomii Odpowiedz z cytatem

[quote="FajnaBlondyna"]Zanim otworzycie niejeden biznes, pamiętajcie aby odwiedzić Sklep z wyposażeniem do gastronomii a tym samym skorzystać z jego oferty. Zwłaszcza jeżeli zamierzamy wejść w branżę typowo gastronomiczną.[/quot

Mi się marzy cukiernia taka z prawdziwego zdarzenia. Trafiłam na ofertę firmy Hasborg która ma maszyny do produkcji ciastek. Myślisz, że warto inwestować w coś takiego na samym starcie?
Nikola
Bywalec

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 1:34 pm    Temat postu: Re: Sklep z wyposażeniem do gastronomii Odpowiedz z cytatem

[quote="zizu"]
FajnaBlondyna napisał:
Zanim otworzycie niejeden biznes, pamiętajcie aby odwiedzić Sklep z wyposażeniem do gastronomii a tym samym skorzystać z jego oferty. Zwłaszcza jeżeli zamierzamy wejść w branżę typowo gastronomiczną.[/quot

Mi się marzy cukiernia taka z prawdziwego zdarzenia. Trafiłam na ofertę firmy Hasborg która ma maszyny do produkcji ciastek. Myślisz, że warto inwestować w coś takiego na samym starcie?

Jeśli chcesz być konkurencyjna to jak najbardziej w przeciwnym razie przepadniesz. Hasborg to rzetelna firma, a jaką konkretnie maszynę masz na myśli?
Terenia0J
Zielony

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz modne są sklepy online Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwintesencja
Bywalec

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesność to pojecie wzgledne.. Mysle ze na rynku przyjmie sie wszystko na co jest popyt.. bez wzgledu na to jakie to jest Very Happy Gdy otwieralam swoja firme opieralamm sie na opiniach rynku, swoich zainteresowaniach i mozliwosciach. Takiej branzy dookola bylo sporo ale nie zniechecilo mnie to. Dzieki dobrym warunkom pracownikow (ubezpieczenie wysokie, pakiety medyczne z medicover czy pemie) kazdy z nich dbal o moj biznes jak o swoj wlasny. Zdobylismy wieloletnich klientow, dajemy znizki, promocje itd. Wyybilismy sie i to sie oplacilo
Powrót do góry
stasiuk
Zielony

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny biznes to przede wszystkim nowoczesne metody zarządzania nim. Ja na przykład postanowiłem na wynajęcie wirtualnego biura ze świetną usługą wirtualnej asystentki, która pomaga w trudniejszych momentach, a to wszystko dzięki Wirtualna Firma Sp. z o.o. ul. Długa 29 00-238 Warszawa e-mail: kontakt@wirtualna-firma.pl https://www.wirtualna-firma.pl/
Powrót do góry
quant22
Zielony

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co polecacie na nowoczesny biznes?
Powrót do góry
Sonia
Lew forumowy

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny biznes to na przykład automaty vendingowe. Zakupy bezobsługowe, to chyba nowoczesność? W takich automatach sprzedaje się migdały, orzeszki https://ebakalland.pl/vending.html a poustawiane są w ogólnie dostępnych miejscach. Aktualnie, kiedy niedziele są coraz częściej wolne, to automaty mają jakby zastępować nam sklepy. Uważam, że to fajny pomysł na biznes i opłacalny.
Powrót do góry
zizu
Bywalec

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 7:31 am    Temat postu: Re: Sklep z wyposażeniem do gastronomii Odpowiedz z cytatem

[quote="Nikola"]
zizu napisał:
FajnaBlondyna napisał:
Zanim otworzycie niejeden biznes, pamiętajcie aby odwiedzić Sklep z wyposażeniem do gastronomii a tym samym skorzystać z jego oferty. Zwłaszcza jeżeli zamierzamy wejść w branżę typowo gastronomiczną.[/quot

Jeśli chcesz być konkurencyjna to jak najbardziej w przeciwnym razie przepadniesz. Hasborg to rzetelna firma, a jaką konkretnie maszynę masz na myśli?

Myślałam o czymś takim https://www.hasborg.pl/produkt/triomax-iii.html Znasz?
kejti
Wierny fan

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastronomia to faktycznie dobry pomysł na biznes. Jeśli chcesz prowadzić swoją gastronomię to na pewno przydadzą Ci się różnego rodzaju akcesoria. Zajrzyj więc na stronę https://sklep.polmarkus.com.pl/opakowania-gastronomiczne.
Powrót do góry
maesterpycell
Lew forumowy

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, nowoczesny biznes powinien opierać się na dobrej relacji między szefem - a jego pracownikami. Myślę, że imprezy integracyjne idealnie sprawdziłyby się w tej roli Smile Z tego co widziałam, to Projekt Gamma w swojej ofercie posiada przeróżne atrakcje, którymi można urozmaicić wyjazd służbowy. Warto sprawdzić co jeszcze maja do zaoferowania Smile
Powrót do góry
Kubicka
Zielony

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o nowoczesnym biznesie to na pewno nie powinno zabraknąć nowoczesnej strony www. http://xfep.com/uncategorized/40-web-tools-help-you-in-2019/ wiele cennych informacji zebrałam z tego bloga i z tego konkretnego artykułu.
Powrót do góry
Nimka
Zielony

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny biznes to przede wszystkim taki, w którym korzysta się z nowych i nowoczesnych rozwiązań. Wydaje mi się, że w tym wypadku powinniśmy zaznajomić się z tematyką marketingu nieco bliżej https://www.eostroleka.pl/mikrokonwersje---dlaczego-sa-tak-wazne-w-marketingu-internetowym,art71255.html
Powrót do góry
Jadena
Zielony

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach konkurencja rzeczywiście jest bardzo duża, więc trzeba to mieć na uwadze. Warto śledzić trendy w internecie Wink Moim zdaniem to bardzo wygodne i skuteczne.
werx
Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nowoczesny biznes to taki, w którym podział obowiązków jest jasny, każdy zajmuje się swoimi rzeczami. Dlatego bardzo przydatny okazuje się prokurent. Jeśli zastnawiacie się, o co chodzi i czym jest prokura, to możecie o nim poczytać tutaj: https://kruczek.pl/czym-jest-prokura/
zizu
Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 3:11 pm    Temat postu: Re: Sklep z wyposażeniem do gastronomii Odpowiedz z cytatem

[quote="zizu"]
Nikola napisał:
zizu napisał:
FajnaBlondyna napisał:

Myślałam o czymś takim https://www.hasborg.pl/produkt/triomax-iii.html Znasz?

Akurat nie znam tego modelu, ale polecam ten https://www.hasborg.pl/produkt/quatromax.html do wypieku ciastek nadziewanych.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: