Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Makijaż permanentny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Lew forumowy

PostWysłany: Pią Maj 03, 2019 12:06 pm    Temat postu: Makijaż permanentny Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie wykonać makijaż permanentny to polecam ofertę gabinetu kosmetycznego https://laserskincare.pl/cennik-makijaz-permanentny/
Mają profesjonalny sprzęt i doświadczony personel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Parllisza
Zielony

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze do niedawna w ogóle nie orientowałam się co to takiego makijaż permanentny, ale moja znajoma mnie przekonała i powiem Wam, że to naprawdę niezła sprawa i warto sobie to sprawdzać Wink
Kwiatuszek
Fan

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdemu zaraz podobają się efekty makijażu permanentnego. Moja koleżanka przykładowo nie była zadowolona z make up'u brwi. Od teraz kupuje sobie cienie do brwi https://pl.oriflame.com/products/product?code=32031 i sama sobie robi makijaż. Także trzeba nad takimi zabiegami dobrze się zastanowić.
Powrót do góry
milabela
Bywalec

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robilam brwi w klinice medycyny estetycznej Dermed w Krakowie Smile uwielbiam piekne, zadbane brwi, a teraz sama mam takie, juz nie musze malowac, bac sie ze ksztalt nie taki, ze kolor nie ten Smile a oko zawsze wyglada dobrze
Powrót do góry
demetris.cremin
Zielony

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o makijażu permanentnym brwi metodą cieniowania https://www.permanentny.com/makijaz-permanentny-brwi-cieniowane, zastanawiam się nad zrobieniem sobie takich. Znajoma jest po takim makijażu i bardzo sobie zachwala, a bardzo ładnie to wygląda, naturalnie jak dla mnie, więc bardzo mnie to przekonuje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kawiarenka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: