Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

(Wreszcie) Nowa witryna.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Newsy!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Logan
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj wiem dobrze co to znaczy... Jak się człowiek pyta to wszyscy chętni, ale jak przychodzi co do czego to nikt czasu nie ma albo inne takie...
mink
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy, gdyby nie to, ze na dana chwile nie mam netu, tobym sie tym sama zajela!

Orlem nie jestem, byloby to proste, estetyczne, bez zbytnich przeszkadzajek, ale mysle ze mogloby wyjsc fajnie Smile szczegolnie jakbym zaprzegla Jurasa do pomocy.

Kompa mam sprawnego, wiec moge troche podlubac a potem przyniesc uwentualnie na jakim nosniku.
Odpowiada?

Minczy blog: Reaktywacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasuwaj, waćpanna!
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mink
Wierny fan

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Minczy blog: Reaktywacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Faza
Administrator

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znowu mamy zmiany. Very Happy

Dziś ruszyła nowa wersja witryny. Oblookajcie, poklikajcie. Spróbujcie ją zepsuć... (serio, lepiej byście Wy znaleźli potencjalne usterki i zgłosili, niżby miały się pojawić znikąd Very Happy)

Czekam też na uwagi i sugestie.
Kniaź
Fanatyk :D

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwagi mam 3:

1) Lista mailingowa, w tej postaci wygląda... kiepsko. Dałbym tam formularz: textbox na wpisanie maila, dwie opcje radio ("zapisz", "wypisz"), przycisk wyślij. Do tego skrypt automatycznie obrabiający i wpisujący maile do tabeli w bazie danych. Do tego jeszcze jeden skrypcik, który automatycznie wysyła maile na wszystkie adresy w tabeli i mamy profesjonalną listę, której obsługa jest dziecinnie prosta.

2) To, co już Ci osobiście mówiłem Faza. Ten pasek przewijania na środku mi się nie podoba. Osobiście zrobiłbym jeden wspólny pasek przewijania dla całej strony. Technicznie jest to jak najbardziej wykonalne, zrobić jeden pasek, tak by nie zepsuł koncepcji strony.

3) Może to ktoś uznać, za informatyczne czepialstwo, ale jednak:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fviridian.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0
33 errors. Razz
Książę poznania i wichury,
Jam wróg niebiosów, zło natury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Faza
Administrator

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad.1 Będzie jako jeden z najbliższych CR-ów.

Ad.2 Nie za bardzo da radę, bo pasek zewnętrzny wynika z tego, że główny projekt strony jest za duży.

Ad.3 Miałem zamiar, ale nie miałem kiedy. Teraz, skoro już to wisi i działa, mogę zacząć czyścić kod.

Dzięki za uwagi. Very Happy

Edit: po poprawkach, błędów zostało 11, z czego 10 w kodzie banneru Fabryki Zespołów, ściągniętym od nich (może kiedyś zechce mi się go poprawić). Ostatni pozostały wymaga przeformatowania całości w zgodzie z HTML 4.01. Robota nie na dziś.
Nath
Wściekły fan :)

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CSS;a na pasek przewijania na środku, albo przekonstruować strukturę strony żeby go nie było, albo żeby się dało go css'em ukryć, bo wygląda to nie przymierzając nędznie. Przydało by się załadować więcej fotek, bo jednak parę sztuk więcej zrobiliście niż to co jest w dziale z fotkami.

Kto umie pogo? A kto umie POGOniniego! xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LeafOfSteel
Viridian

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasek zapewne zostanie. Wynika on ze sztywnego formatu szablonu. Próbowaliśmy go przekolorować, żeby było ładniej, ale FireFox tego nie czyta. W exploderze za to widać bardzo ładnie, ale innych rzeczy nie ma :/
To o fotkach, to wiemy, ale mamy za sobą (znaczy Faza - nie ja) wiele godzin żmudnego kodowania, żeby to wszystko się kupy trzymało. Przed ostatecznym wpuszczeniem strony siedział nad nią cały dzień do bardzo późnej nocy ciurkiem. Fotki jeszcze będą, to chyba dość logiczne, biorąc pod uwagę ostatnią aktualizację galerii i świadomość setek zdjęć, jakie zostały nam zrobione później.
A poza tym co się Wam nie podoba, jest w tej stronie coś co się Wam PODOBA, czy równie dobrze możemy zdjąć tę stronę i przywrócić pierwotną wersję?
I kto powie, że marudzę i jestem "niedotykalska" temu osobiście coś urwę.
/)__) /)__) /)__)
-"--"--"--"---"--"-
Fotka w avatarku - KVirtanen
Powrót do góry
fianna

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie obecnośc paska na środku nie przeszkadza, a że się go nie da w Firefixie pokolorować, to wiem z własnych doświadczeń. Podoba mi się, że całej strony nie trzeba suwać aby przeczytać to co jest niżej, tylko że właśnie, ruchowmy jest tylko środek. Graficznie mi się bardzo podoba, marmurki tła są bezbłedne. Trochę flagi nie pasują kolorystycznie, ale to drobiazg, w sumie, nie wybiera się ich wedle koloru a znaczenia Smile
Ogólnie, za bardzo chwalić nie mogę, bo mi nie za bardzo wypada ^^
Matka
Lew forumowy

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się podoba wszystko. Może nie mam jakichś szczególnych wymagań, ale widziałam ile pracy to kosztuje, a efekt jest ok. Jeśli jednak tyle jest uwag (być może nawet i słusznych) to może zamiast krytykować niekonstruktywnie (bo fizycznie nic z takiej krytyki nie wynika oprócz zdołowania tych co sie napracowali - a to już jest sfera psychiki), ci, którzy się znają zrobią burzę mózgów, ustalą pożądane rozwiązania i pomogą je wprowadzić w czyn. Bo jeśli nie, to to jest takie bicie piany. Chylę czoła przed wszystkimi zaangażowanymi w powstanie tej strony.
Powrót do góry
killerrabbit
Fan

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie nie znam, nie wiem o jakie paski chodzi, wszystko wygląda super, bardzo fajnie że na górze jest mroczna i niesamowita:P fotka całego zespołu i króliki mówią żeby nic nie zmieniać,o! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aval
Viridian

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jest kompletna tragedia...

Poprzednia strona była lepsza, prawda?

Pozdrawiam Mistrzów Kodowania i Grafiki. Applause

http://www.myfreewallpapers.net/music/pages/slayer-kerry-king.shtml
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Desire

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, ż etreaz jest łądniejsza. Aval, nie znasz się Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fixxer
Wierny fan

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!
Strona podoba mi się o wiele bardziej niż poprzednia, duże brawa dla twórców:)
Pasek na środku - nie jestem pewien o który chodzi Razz
Rozumiem, że chodzi o sam środek strony, tam gdzie jest właściwa treść strony. Ten pionowy pasek zupełnie mi nie przeszkadza - wole to niż przewijanie całej strony.
Mi trochę przeszkadza pasek poziomy na dole strony - ale to trzeba by zrobić stronę trochę węższa. Poza tym póki co brak zastrzeżeń. Na razie tylko rzuciłem okiem, później obejrzę całą stronę dokładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Newsy! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: