Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co z tym kredytem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nioru41
Zielony

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 6:27 pm    Temat postu: Co z tym kredytem? Odpowiedz z cytatem

Cy każdy kredyt wymaga masy papierów oraz zaświadczeń, które pozwolą nam na tą formę pożyczki? Nie ukrywam, że troszkę jestem przerażona i obawiam się, że nie uda mi się spełnić celu na którym mi bardzo zależy i jest tylko możliwy jak będę mieć potrzebną gotówkę. Czytam coraz więcej w tym temacie na http://media-press.pl/ i zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistości. Może coś mi doradzicie w tym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasper12
Zielony

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zerknąć na te propozycje https://judaszowesrebrniki.pl/lista-parabankow-dzialajacych-w-polsce Smile Mają ich naprawdę wiele, więc z całą pewnością się coś znajdzie Smile
Lakin
Zielony

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz, że chcesz informacji o kredycie, a w linku, który podajesz pierwsze co widzimy to "Kiedy komornik przychodzi do domu?". Trochę nie na temat, tudzież na temat konsekwencji niepłacenia rat kredytu.
Halbtrock
Zielony

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli brać kredyt to moim zdaniem tylko w banku !
Powrót do góry
olga32
Bywalec

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego jaki kredy weźmiesz - czy będzie to kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy czy jakikolwiek inny i nie będziesz go spłacała, to komornik może zapukać do twoich drzwi. Ale nie ma się czego bać. Jeśli masz stałe dochody to raczej nie powinno być problemów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Magiel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: